Helsing Jan van

JAN VAN HELSING

Jan van Helsing (*22.3.1967) je pseudonym, který používá německý autor Jan Udo Holey.

Narodil se jako druhé ze tří dětí v rodině podnikatele ve Švábsku. Už od malička mohl přivykat samostatnému, na obecném a převládajícím mínění nezávislému myšlení a cítění. Většina členů rodiny byla spirituálně orientovaná. Byli mezi nimi léčitelé, jasnovidci i lidé, kteří prostřednictvím channelingu zprostředkovávali kontakt s “nadsmyslovým světem”.

Od roku 1985 často cestoval, mnoho času trávil na cestách po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde pátral po faktech osvětlujících pozadí záhadných přírodních jevů a společensko-politických utajovaných skutečností. Setkával se s představiteli různých kultur a náboženství, navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin.

Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích – “Tajné společnosti a jejich moc ve 20. století” (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert). Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložená do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán.

V roce 1995 bylo vydáno pokračování “Tajné společnosti 2 – rozhovor s Janem van Helsingem” (Geheimgesellschaften 2 – Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů.

V roce 2010 vydal Jan van Helsing knihu Tajné společnosti 3 – Válka svobodných zednářů, v níž publikoval rozhovor se zednářem vysokého stupně zasvěcení. Kniha odhaluje myšlení, okultní praktiky a plány jednoho z největších tajných spolků našich dějin.

Jan Udo Holey provozuje vlastní nakladatelství, kromě svých knih vydává také podobně zaměřená díla dalších autorů.

Z vydaných knih: Tajné společnosti (1993), Tajné společnosti 2 (1995), Ruce pryč od této knihy! (2004), Kdo se bojí smrti? (2005), Tajné společnosti 3 (2010), Kniha za milion! (2010), Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu! (2015)

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zobrazeno 1 - 2 produktů z 2. Počet položek na stránku