Zámocký Slnovrat - zimný festival výprav za poznaním

Autor: Převzato (CEZ OKNO), Rubrika: Zdroje informací, Vydáno dne: 29.10.2011

http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011100003

Rubrika: Zdroje informací Už po tretí raz otvára festival Slnovrat dvere mystiky, spirituality a alternatívnych sfér, aby mohol svojim návštevníkom sprostredkovať ďalšie výpravy za poznaním. Nech sa všetko na dobré obráti! - to je výstižný slogan festivalu. V sobotu 10. decembra sa v čarovnej atmosfére Zvolenského zámku bude debatovať na rôzne témy: Zdravie, peniaze a uvedomelosť; Liečenie ľudí ako forma služby druhým; Vytváranie duchovnej i energetickej ochrany; Regresná terapia; Germánska nová medicína a ďalšie.

Už po tretí raz otvára festival Slnovrat dvere mystiky, spirituality a alternatívnych sfér, aby mohol svojim návštevníkom sprostredkovať ďalšie výpravy za poznaním. Nech sa všetko na dobré obráti! - to je výstižný slogan festivalu. V sobotu 10. decembra sa v čarovnej atmosfére Zvolenského zámku bude debatovať na rôzne témy:

Zámocký Slnovrat - zimný festival výprav za poznaním Zdravie, peniaze a uvedomelosť; Liečenie ľudí ako forma služby druhým; Vytváranie duchovnej i energetickej ochrany; Regresná terapia; Germánska nová medicína a ďalšie.

Sériu prednášok v Stĺpovej sieni uzavrie vyhlásenie cien súťaže "Čajomil roka" a láskavý koncert Maoka v Kaplnke. Pre návštevníkov je pripravená i tombola, vystúpenie brušných tanečníc a šermiari z Vir Fortis.

"Niekedy sa pred nami objavia nové veci akoby zčista-jasna, a neuvedomujeme si to množstvo krokov, ktoré sme museli urobiť, aby sa nám otvorili... Je to totiž Sled udalostí. Hlas, ktorý nemôžeme ignorovať. Dnes ľudia počujú toto volanie omnoho silnejšie. A my by sme boli radi, keby vás "sled udalostí" priviedol 10. decembra na Zvolenský zámok," hovorí zakladateľ festivalu Yezid.

Festival organizuje portál CEZ OKNO a ALIANCIA v spolupráci so Zvolenským zámkom.

Viac informácií nájdete na:
www.cez-okno.net/zamocky-slnovrat