Steve Biddulph

Steve Biddulph (*1953) je australský psycholog, rodinný terapeut a autor knih o výchově děti a partnerských vztazích. Zajímá se o ekologii a lidská práva. V roce 2000 získal v Austrálii ocenění Otec roku. Některé knihy píše ve spolupráci se svou ženou Shaaron Biddulph.

Vydané knihy (v češtině): Deset tajemství lásky (2006), Mužství: jak zvládat všechny mužské role (2007), Tajemství výchovy šťastných dětí (2011), Výchova kluků (2012), Proč jsou šťastné děti šťastné (2012), Tajemství výchovy dívek (2013)

Odkaz: http://www.stevebiddulph.com/

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Portál / Autoři » Steve Biddulph / Partnerské vztahy
 • Deset tajemství lásky

  Nakladatelství » Portál / Autoři » Steve Biddulph / Partnerské vztahy

  Deset tajemství lásky V knize Deset tajemství lásky autoři ukazují, že všechny zdravé páry procházejí okamžiky vzájemného zápolení a že hlavním úkolem naplněného partnerského života je naučit se být si blízko a zároveň si uchovat svou individualitu. Muži a ženy jsou rozdílní, ale netvoří oddělené světy. Sexuální napětí a komunikační problémy jsou vždy příležitostí proniknout na novou úroveň vzájemné blízkosti a otevřenosti. Autoři Steve a Shaaron Biddulphovi napsali svou knihu se smyslem pro humor a otevřeností, jež se líbí mužům i ženám. Dobře rozumějí kouzlu lásky a chápou také, jak je důležité zůstat sami sebou - naučit se nesouhlasit, namítat a smát se. Kniha provádí čtenáře mnoha tématy partnerského života - od toho, jak se vzájemně muž a žena přitahují, jakou výzvou je pro pár život s dětmi, jak nechávat lásku zrát jako víno, až po porozumění základním krizím, kterými muž a žena na společné cestě procházejí.

  163 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2006
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Portál / Autoři » Steve Biddulph / Partnerské vztahy