Serge Kahili King

Serge Kahili King Serge Kahili King, Ph.D., je americký autor známých knih jako Huna, Instantní léčení a Městský šaman. Své názory a zkušenosti prezentuje i prostřednictvím článků, zvukových záznamů a videonahrávek. Má doktorát v psychologii, který získal na California Western University. Učil se u šamanů od Afriky až po Havaj. Žije v Princeville na Havaji, cestuje po celém světě, přednáší o havajských léčebných metodách. Je výkonným ředitelem celosvětové organizace učitelů, poradců a terapeutů Aloha International. V neposlední řadě se angažuje i v humanitárních programech na pomoc Africe.

Odkazy: http://www.sergeking.com/, http://www.huna.org/

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Huna / Nakladatelství » Paprsky / Zdraví / Autoři » Serge Kahili King
 • Huna

  Huna / Nakladatelství » Pragma / Šamanismus / Autoři » Serge Kahili King / Šťastný život / Skladem

  Prastaré havajské tajemství

  Serge Kahili King - Huna Tradice huny vznikla předáváním z generace na generaci. Huna, jež pochází z dávných dob před příchodem prvních misionářů na ostrovy, je víc než jen životní filozofie - je provázaná a pevně spojená s každou oblastí života na Havaji.

  Propojením dávné havajské moudrosti se současností vytvořil Serge Kahili King filozofii přesahující víru, historii a základy huny. A co je důležitější, King ukazuje čtenářům, jak filozofii huny používat k dosažení cílů jak materiálních, tak duchovních. Ti, kteří hunu praktikují, v ní najdou hluboké porozumění opravdové povaze života - a skutečný význam osobní moci, záměru a přesvědčení. Zkoumáním sedmi základních principů, od nichž se odvíjejí praktické postupy, King předává čtenářům nadčasovou a mocnou moudrost.

  199 stran, vazba brožovaná, formát: 207x140 mm, vydáno 2010
  cena:180,-
 • Městský šaman

  Huna / Nakladatelství » Pragma / Šamanismus / Autoři » Serge Kahili King

  Průvodce osobní a planetární proměnou založenou na havajské filozofii

  Serge Kahili King - Městský šaman V této knize se můžete naučit šamanskému umění, aniž byste museli odjet do divočiny nebo podstoupit dlouhodobé učení. Havajský šamanismus, jedinečným způsobem upravený k použití v dnešním světě, nabízí cestu dobrodruha, při níž je kýžená změna dosahována s pomocí lásky a spolupráce - na rozdíl od známé cesty válečníka, jež představuje osamělé hledání a dobývání pomocí síly. V tomto prvním praktickém průvodci dávným léčitelským uměním a jeho využitím v moderním světě, se naučíte: vykládat a měnit své sny, léčit sebe, vztahy a prostředí, předpovídat budoucnost pomocí šamanských kamenů, sestavovat a provádět působivé rituály, měnit podobu, podnikat cesty do jiné reality.

  240 stran, vazba brožovaná, formát: 208x140 mm, vydáno 2012
  nedostupné
 • Vyléčení pro milióny

  Huna / Nakladatelství » Paprsky / Zdraví / Autoři » Serge Kahili King

  Úžasná technika dynamind

  Serge Kahili King - Vyléčení pro milióny V červnu roku 2000 pořádal Dr. Serge Kahili King seminář v Nuuk v Grónsku a představil světu úžasnou novou metodu léčby. Každý dobrovolník, který se dostavil na jeviště, byl za méně než minutu zproštěn akutních nebo chronických útrap a bolestí, z nichž některé trvaly už celé roky. Vypadalo to téměř až moc dobré na to, aby to mohla být pravda.

  Od té doby byly tisíce lidí na celém světě schopny zmírnit nebo vyléčit široké spektrum zdravotních a emocionálních potíží a mentálních problémů bez použití medikamentů, operací nebo rozsáhlé léčby. Je to životní fakt, jak ukazuje množství případů, uvedených v knize.

  192 stran, vazba brožovaná, formát: 205x145 mm, vydáno 2005
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Huna / Nakladatelství » Paprsky / Zdraví / Autoři » Serge Kahili King