Otfried Weise

Dr. Otfried Devanando Weise je rakouský autor zaměřený převážně na oblast zdravé vyživy a zdravého životního stylu. Věnuje se také astrologii, pořádá astrologické semináře. Žije ve Vídni.

Odkaz: http://www.smaragdina.at/

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Fontána / Zdraví / Autoři » Otfried Weise / Detoxikace
 • Detoxikace, odkyselení a pročištění celého těla

  Nakladatelství » Fontána / Zdraví / Autoři » Otfried Weise / Detoxikace

  Kompletní očista organismu

  Detoxikace, odkyselení a pročištění celého těla Zacházet s nadbytkem je pro člověka obtížnější než s nedostatkem. V průběhu lidských dějin byly již nasbírány mnohé zkušenosti s dobami nouze a hladu, doposud však bylo jen málo příležitostí naučit se, jak správně nakládat s blahobytem. Důsledkem je, že jsme pro život v blahobytu tělesně i psychicky vybaveni jen nedostatečně.

  Příliš snadno podléháme svodům, které nám chystá snadno dosažitelná potrava.Dr. Weise, uznávaný vědec v oblasti výživy, ve své knize poskytuje velké množství praktických návodů, jak se s důsledky našeho nezdravého přístupu k životnímu stylu vypořádat: jak zbavit tělo usazenin, hlenů, jedů a nadváhy. Vysvětluje základní pochody látkové výměny, rozebírá relativní výhody a nevýhody různých druhů diet a objasňuje požadavky na zdravou, přitom však chutnou stravu.

  327 stran, vazba pevná, formát: 210x150 mm, vydáno 2002
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Fontána / Zdraví / Autoři » Otfried Weise / Detoxikace