Napoleon Hill

Napoleon Hill Napoleon Hill (1883-1970) byl americký novinář a autor celkem deseti knih o osobním úspěchu a síle pozitivního myšlení. Narodil se v chudé rodině v Pound ve Virginii. Matka mu zemřela, když mu bylo deset let. Od třinácti let pracoval jako reportér místních novin. V roce 1908 jej Andrew Carnegie pověřil uskutečněním rozhovorů s více než pěti stovkami úspěšných lidí, aby na základě jejich odpovědí určil a publikoval vzorec na úspěch. Hill oslovil a uskutečnil rozhovory s mnoha význačnými osobnostmi, mezi nimiž nechyběl ani Thomas Alva Edison, Alexandr Graham Bell, Henry Ford, John Rockefeller, Josif Stalin nebo Theodor Roosevelt. Dvacet let trvající projekt byl završen zformulováním tzv. filozofie úspěchu. Jeho nejznámější a nejprodávanější knihou je titul "Myšlením k bohatství" (Think and Grow Rich, 1937). V letech 1933 až 1936 byl poradcem prezidenta Franklina D. Roosevelta.

Citát: "Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout."

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život
 • Klíč k bohatství

  Nakladatelství » Práh / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

  Tajemství, které vám pomůže vydělat velké peníze

  Napoleon Hill - Klíč k bohatství Odemkněte dveře k bohatství pomocí tajemství, která vám odhalí tato kniha. Čerpá z proslulého návodu Andrewa Carnegieho, jak zbohatnout, ale byla aktualizována a přizpůsobena pro 21. století. Napoleon Hill v tomto fascinujícím díle nejen vysvětluje praktickou filozofii úspěchu, ale rovněž v ní popisuje klíč, který přemění vaše minulé neúspěchy v neocenitelná aktiva a který vás povede k dosažení "dvanácti velkých bohatství". Tato kniha, která vychází ze zkušeností stovek nejmocnějších a nejbohatších lidí na světě, vám ukáže, jak uspět v kterékoli profesi.

  222 stran, vazba brožovaná, formát: 205x150 mm, vydáno 2010
  cena:279,-
 • Klíče k pozitivnímu myšlení

  Nakladatelství » Pragma / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život / Skladem

  Deset kroků ke zdraví, bohatství a úspěchu

  Napoleon Hill; Michael J. Ritt jr. - Klíče k pozitivnímu myšlení Ve svých bestsellerech, mezi které se řadí také knihy Myšlením k bohatství a Klíče k úspěchu, Napoleon Hill stále zdůrazňuje význam pozitivního myšlení. V současnosti vychází první kniha shrnující Hillovo učení a praxi. Věnuje se rozvíjení této zásadní myšlenky. Klíče k pozitivnímu myšlení lze využít v oblasti podnikání, sebevzdělávání i v jiných oblastech. Hill, jeden z nejznámějších autorů motivačních knih, nabízí jednoduchý návod, jak dosáhnout úspěchu krok za krokem. Program v deseti krocích přehledně ukazuje, jak dosáhnout cíle. Praktické učení a osobní testy v každé kapitole zapojují pozitivní myšlení do života.

  134 stran, vazba brožovaná, formát: 206x150 mm, vydáno 2009
  cena:159,-
 • Zlatá pravidla uspěchu

  Nakladatelství » Eugenika / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život

  Napoleon Hill - Zlatá pravidla uspěchu Kniha vzniklá z článků, jež autor napsal v letech 1919-1923 a které představují začátek jeho tvorby. Jsou v nich obsaženy doslova zlaté valouny moudrosti, jež jsou stejně použitelné dnes, jako byly před téměř stoletím, neboť odhalují osvědčené a efektivní stezky k úspěchu. Jsou plné inspirace a motivace a nabízejí nadčasový vhled do témat, jako jsou síla sugesce, sebejistota, přesvědčování (namísto nátlaku) anebo zákon přitažlivosti. Pokud jsou vám tyto myšlenky povědomé, máte pravdu, protože moderní autoři motivační literatury využívají Hillovy myšlenky již po celá desetiletí. Nicméně originál zůstává tím nejlepším.

  256 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2010
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život