Mabel Katz

Mabel Katz Mabel Katz je americká lektorka, konzultantka, vedoucí seminářů a autorka či spoluaotorka několika knih. Je známá jako specialistka na Ho´oponopono pro manažerskou a podnikatelskou oblast.

Narodila se v Argentině. V roce 1983 se přestěhovala do USA, usadila se v Los Angeles, kde se stala úspěšnou účetní a daňovou poradkyní. Získala oprávnění zastupovat své klienty před daňovým úřadem. Od roku 1997 vede vlastní firmu Your Business, Inc., která pomáhá začínajícím společnostem s podnikatelskými plány a zpracovává finanční a daňové programy a systémy.

O principech, praxi a filozofii Ho’oponopono přednáší po celém světě. Spolupracuje s Dr. Ihaleakalou Hew Lenem, spoluautorem knihy Svět bez hranic.

Vydané knihy: Tajemství jednoduché cesty (česky 2011), Tajemství ryzí cesty, jak žít (česky 2012), Inspirace k realizaci, Nejjednodušší způsob, jak pochopit Ho'oponopono

Odkazy: http://www.mabel-katz.cz/, http://www.mabelkatz.com/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Ho'oponopono / Autoři » Mabel Katz / Šťastný život
 • Tajemství jednoduché cesty

  Ho'oponopono / Nakladatelství » Maitrea / Autoři » Mabel Katz / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

  Jak si usnadnit život pomocí ho’oponopono

  Mabel Katz - Tajemství jednoduché cesty Vyřešte své problémy, vydejte se na cestu k lásce, štěstí, bohatství a prožívejte svůj vysněný život.

  Kniha Tajemství jednoduché cesty byla pro Mabel Katz výchozím bodem. Po jejím vydání začala moderovat vlastní rozhlasové a televizní pořady. V současné době vede úspěšné a žádané kurzy a semináře po celém světě. Strávila dvanáct let intenzivním učením u mistra Ihaleakalá Hew Lena a dnes je Mabel Katz považována za přední autoritu na učení ho´oponopono. Její jednoduchý a vytříbený styl přesahuje jazykovou bariéru. Kniha byla přeložena do řady světových jazyků.

  171 stran, vazba brožovaná, formát: 170x130 mm, vydáno 2011
  cena:239,-
 • Tajemství ryzí cesty, jak žít

  Ho'oponopono / Autoři » Mabel Katz / Šťastný život

  Mabel Katz - Tajemství ryzí cesty, jak žít V knize najdete klíč k tomu, jak se stát svým pravým já a žít v harmonii s životem a čistým srdcem. Jak žít v nulovém stavu. Objevíte, že většina vašich nesnází je způsobená vzorci z minula a vzpomínkami, které se k vám stále přehrávají v podvědomí a neumožní vám být skutečně sami sebou. Zjistíte, že žádné problémy neexistují mimo vás, ale jsou vaší součástí a vy za ně můžete převzít 100% odpovědnost a uvolnit je.

  "Tato úžasná kniha je moudrá, láskyplná, nebeská a léčivá. Spirituální mistrovské dílo." (Dr. Joe Vitale, autor knih Svět bez hranic a Klíč)

  224 stran, vazba brožovaná, formát: 170x130 mm, vydáno 2012
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Ho'oponopono / Autoři » Mabel Katz / Šťastný život