Lise Bourbeau

Lise Bourbeau Lise Bourbeau (*1941) je kanadská autorka, zakladatelka školy Poslouchej své tělo. Věnuje se oblasti osobního růstu, psychosomatické medicíny a posilování schopnosti sebeuzdravení. Její knihy byla přeloženy do více než dvaceti jazyků včetně češtiny.

[autor fotografie: Monicaetc, licence CC BY-SA 3.0]

Odkaz: http://www.lisebourbeau.com/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau
 • Uzdrav svá vnitřní zranění

  Nakladatelství » Eugenika / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Duchovní cesta / Šťastný život

  Lise Bourbeau - Uzdrav svá vnitřní zranění Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou

  Autorka dokazuje, že všechny problémy - ať již fyzického, emocionálního nebo mentálního rázu - vznikají v závislosti na pěti základních zraněních: odmítnutí, opuštění, ponížení, zradě a křivdě. Díky podrobnému popisu těchto zranění a masek, jež si vytváříme, abychom je nemuseli vidět a cítit, se vám podaří identifikovat skutečnou příčinu vašich problémů. Kniha vám pomůže vydat se na cestu léčby, která vede ke kýženému cíli: být sám sebou a objevit mocné, netušené síly skryté ve vašem nitru.

  224 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2011
  nedostupné
 • Význam nemocí

  Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau

  Komplexní kniha o metafyzice nemocí a zdravotních potíží

  Lise Bourbeau - Význam nemocí Tato kniha je abecedně řazený slovník, jež umožňuje komukoli, koho trápí nějaká nemoc nebo jiný zdravotní problém, aby se její skryté příčiny jednoduchým a rychlým způsobem dopátral. Každá nemoc či symptom se v textu vysvětlují v těchto kategoriích: fyzický blok, emocionální blok, duševní blok a duchovní blok. Analýzu doprovázejí otázky, které autorka doporučuje každému nemocnému k vnitřnímu zodpovězení.

  Promlouvá-li k nám tělo prostřednictvím určité choroby nebo potíží, činí tak proto, aby nám pomohlo uvědomit si určité aspekty našeho myšlení, které jsou pro nás zhoubné. Tyto sklony mysli, i když nevědomé, sžírají celou naši bytost a nemoc, jež se projeví na fyzické rovině, je poselstvím, že je nejvyšší čas změnit naše smýšlení nebo nesprávná přesvědčení.

  504 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2010
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau