Lise Bourbeau

Lise Bourbeau Lise Bourbeau (*1941) je kanadská autorka, zakladatelka školy Poslouchej své tělo. Věnuje se oblasti osobního růstu, psychosomatické medicíny a posilování schopnosti sebeuzdravení. Její knihy byla přeloženy do více než dvaceti jazyků včetně češtiny.

[autor fotografie: Monicaetc, licence CC BY-SA 3.0]

Odkaz: http://www.lisebourbeau.com/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Dostupnost: 1-6 dnů
 • Projevy duše a jejich význam

  Encyklopedie / Nakladatelství » Eugenika / Nově přidané zboží / Autoři » Lise Bourbeau / Autoři » Micheline St-Jacques / Duchovní cesta / Dostupnost: 1-6 dnů

  Jak správně pochopit pocity a emoce, jimiž s námi komunikuje naše duše / Postupy, které otevírají naše vědomí

  Lise Bourbeau - Projevy duše a jejich význam Kniha představuje slovník hesel zaměřených na sebepoznání a duchovní probuzení. Obsahuje přes 500 témat seřazených podle abecedy, jež mají jedno společné: vysvětlují, jak lépe zvládat stavy bytí, které čtenáře zavedou na cestu vnitřního klidu a naplněného života.

  Není to jen slovník, v němž by bylo možné vyhledat jednotlivé pojmy - lze ji číst i jako klasickou knihu, protože jednotlivé termíny spolu souvisejí. Text nabízí obecný pohled na mnohdy náročné otázky i situace a navrhuje řešení. Pokud chcete zlepšit svůj život, otevřít své srdce a objevit své vnitřní světlo, pak vám právě tyto rady umožní objevit svou vnitřní sílu.

  376 stran, vazba brožovaná, formát: 235x160 mm, vydáno 2017
  cena:439,-
 • Tělo - Tvůj nejlepší přítel

  Nakladatelství » Eugenika / Nově přidané zboží / Pozitivní myšlení / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Šťastný život / Skladem

  Lise Bourbeau - Tělo tvůj nejlepší přítel Potřeby fyzického těla / Potřeby mentálního těla / Potřeby emocionálního těla / Jak vyjadřovat své emoce

  Autorka se snaží pomoci k pozitivnímu vývoji a životu tak, aby probíhaly v souladu s jeho fyzickým bytím. V první části mluví o vývoji, růstu, duchovních zákonech, lásce a energii a část druhá pojednává o tématech, jako jsou nemoci, strava, smysly, nadváha, sexualita, dech, tělesné potřeby, mentální a emocionální tělo, spiritualita nebo i meditace. Po každé kapitole následuje několik cvičení.

  194 stran, vazba brožovaná, 201x131 mm, vydáno 2017
  cena:248,-
 • Uzdrav svá vnitřní zranění

  Nakladatelství » Eugenika / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Duchovní cesta / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

  Lise Bourbeau - Uzdrav svá vnitřní zranění Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou

  Autorka dokazuje, že všechny problémy - ať již fyzického, emocionálního nebo mentálního rázu - vznikají v závislosti na pěti základních zraněních: odmítnutí, opuštění, ponížení, zradě a křivdě. Díky podrobnému popisu těchto zranění a masek, jež si vytváříme, abychom je nemuseli vidět a cítit, se vám podaří identifikovat skutečnou příčinu vašich problémů. Kniha vám pomůže vydat se na cestu léčby, která vede ke kýženému cíli: být sám sebou a objevit mocné, netušené síly skryté ve vašem nitru.

  224 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2011
  cena:239,-
 • Význam nemocí

  Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Dostupnost: 1-6 dnů

  Komplexní kniha o metafyzice nemocí a zdravotních potíží

  Lise Bourbeau - Význam nemocí Tato kniha je abecedně řazený slovník, jež umožňuje komukoli, koho trápí nějaká nemoc nebo jiný zdravotní problém, aby se její skryté příčiny jednoduchým a rychlým způsobem dopátral. Každá nemoc či symptom se v textu vysvětlují v těchto kategoriích: fyzický blok, emocionální blok, duševní blok a duchovní blok. Analýzu doprovázejí otázky, které autorka doporučuje každému nemocnému k vnitřnímu zodpovězení.

  Promlouvá-li k nám tělo prostřednictvím určité choroby nebo potíží, činí tak proto, aby nám pomohlo uvědomit si určité aspekty našeho myšlení, které jsou pro nás zhoubné. Tyto sklony mysli, i když nevědomé, sžírají celou naši bytost a nemoc, jež se projeví na fyzické rovině, je poselstvím, že je nejvyšší čas změnit naše smýšlení nebo nesprávná přesvědčení.

  504 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2010
  cena:439,-
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Psychologie / Zdraví / Autoři » Lise Bourbeau / Dostupnost: 1-6 dnů