Ken Eagle Feather

Ken Eagle Feather Ken Eagle Feather, vlastním jménem Kenneth Smith, je americký spisovatel, autor knih o toltécké spiritualitě, v nichž navazuje na učení dona Juana Matuse, u kterého byl deset let učedníkem. Vystudoval pedagogiku na University of South Florida. Od roku 1983 se účastnil různých programů v Monroeově institutu ve Virginii. Institut vyvinul technologii napomáhající synchronizaci elektrické aktivity mozku, umožňuje tak dlouhodobě zaměřovat pozornost na různé dimenze vědomí. Povahu vědomí a metafyzické systémy začal zkoumat v roce 1963. Žije v Richmondu ve Virginii.

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Indiáni / Nakladatelství » Pragma / Spánek a sny / Toltékové / Autoři » Ken Eagle Feather
 • Cesta za svobodou

  Indiáni / Nakladatelství » Volvox Globator / Toltékové / Autoři » Ken Eagle Feather

  Ken Eagle Feather - Cesta za svobodou První kniha K. E. Feathera "Putování se sílou" je spíše deníkovým záznamem jeho zážitků na cestě za poznáním jiných skutečností. V druhé knize "Cesta Toltéků" autor své zážitky doplnil, uspořádal tématicky a dal jim základ hierarchické struktury. Ovšem teprve třetí knihu pojal jako jasně rozčleněného a systematicky uspořádaného průvodce krajinou jiných skutečností. "Cesta za svobodou" představuje velice užitečnou příručku pro všechny, kteří již touto krajinou putují, nebo se na cestu teprve chystají.

  211 stran, vazba brožovaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2006

  nedostupné
 • Toltécká stezka

  Indiáni / Nakladatelství » Volvox Globator / Toltékové / Autoři » Ken Eagle Feather

  Ken Eagle Feather - Toltécká stezka Toltécká stezka je druhou knihou Kena Eaglea Feathera, která rozpracovává učení dona Juana Matuse. Je praktickým průvodcem, který umožňuje zkoumat a využít učení dona Juana v té podobě, jak se s ním setkáváme v knihách Carlose Castanedy. Publikace navazuje na autorovu první knihu Putování se Sílou.

  "Cesta Toltéků jedinečně mapuje svět toltéckých vidoucích - je cenným jměním pro každého, kdo se vydává na cestu poznání."
  (James Redfield)

  272 stran, vazba brožovaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2006
  nedostupné
 • Toltécké snění

  Indiáni / Nakladatelství » Pragma / Spánek a sny / Toltékové / Autoři » Ken Eagle Feather

  Učení dona Juana o energetickém těle

  Ken Eagle Feather - Toltécké snění Kniha Toltécké snění zkoumá mnoho aspektů a úrovní snového stavu, odlišuje obyčejné snění od bdělého snění, stavu zvýšeného vědomí, díky němuž aktivní snící člověk vstupuje do snu transcendence. V této knize Ken Eagle Feather představuje historii místa snění v toltécké tradici a poskytuje praktický návod na dosažení potenciálu snění a jeho co nejlepšího využití. Toltécká cesta obklopuje bdělý svět jemnou fyzikou snového světa, aby vytvořila vědomé snové tělo, zážitek často nazývaný zážitek mimo tělo, který umožňuje každému využít snění jako nástroje k dosažení vyššího vědomí. Autor radí, jak komunikovat, když jste ve snovém těle, a ukazuje, s čím se člověk může ve snu setkat. Určuje také bariéry snění a zahrnuje instrukce pro oddělení snového těla od bdělého ega.

  267 stran, vazba brožovaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2007
  cena:198,-
 • Ukaž vše Str.: Indiáni / Nakladatelství » Pragma / Spánek a sny / Toltékové / Autoři » Ken Eagle Feather