Jeffrey Chappel

Jeffrey Chappel je americký profesionální klavírista. Byl sólistou v řadě symfonických orchestrů po celých Spojených státech. Často vystupoval i na koncertech v Jižní Americe, Evropě a Asii. Kromě hře na klavír komponuje vlastní skladby, vede hudební kurzy, přednáší na vysoké škole, medituje a praktikuje léčitelskou metodu MariEl. O spiritualitu se zajímá od dětství, v knize Odpovědi z ticha popisuje svou cestu k osvícení.

Odkaz: http://www.jeffreychappell.com/

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Autoři » Jeffrey Chappel / Duchovní cesta
 • Odpovědi z ticha

  Nakladatelství » Eugenika / Autoři » Jeffrey Chappel / Duchovní cesta

  Jak rozmlouvat se svým Osvíceným Já

  Jeffrey Chappel - Odpovědi z ticha Prostý návod, jak nalézat moudré odpovědi na cokoliv a kdykoliv. Příklad toho, jak může vypadat dosažení osvícení v naší společnosti za zcela běžných životních podmínek.

  Tato kniha je skvostem moderní mystiky a patří k tomu nejkvalitnějšímu, co se v současnosti nabízí duchovně hledajícím. Autor pomocí svých deníkových záznamů popisuje, jak se on sám postupně k tomuto stavu dopracoval a co se dělo potom. Zároveň ukazuje, jak se předtím snažil řešit různé běžné problémy (pracovní, vztahové, zdravotní a další) pomocí rozhovorů s tím, co nazývá své osvícené Já. Osvícené Já je rovněž obsaženo v každé jedné lidské bytosti a my se s ním můžeme spojit, kdykoli si to upřímně přejeme.

  344 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2012
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Eugenika / Autoři » Jeffrey Chappel / Duchovní cesta