Hajo Banzhaf

Hajo Banzhaf Hajo Banzhaf (1949-2009) byl německý filozof a autor devíti knih o tarotu a astrologii. Vystudoval filozofii na univerzitě v Münsteru. Nejdříve pracoval jako bankovní úředník, později se věnoval výhradně publikační činnosti, astrologii a vedení seminářů astrologie a tarotu v Mnichově. Zemřel ve věku šedesáti let na plicní embolii.

Odkazy: http://www.tarot.de/

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Karty, tarot / Věštění / Autoři » Hajo Banzhaf
 • Tarot - cesta hrdiny jako mytologický klíč (kniha)

  Karty, tarot / Nakladatelství » Fontána / Autoři » Hajo Banzhaf

  Hajo Banzhaf - Tarot - cesta hrdiny jako mytologický klíč Od pradávných dob si lidé vyprávějí příběhy o člověku, který se vydá na cestu, aby vykonal dílo. Dnes víme díky výzkumu Carla Gustava Junga, že se v těchto mýtech a pohádkách skrývá symbolika archetypů popisující životní cestu každého z nás. Hajo Banzhaf ukazuje v této bohatě ilustrované knize, jak tarot v řeči svých obrazů popisuje tuto cestu, protože karty Velké Arkány jsou věčné milníky vedoucí hledajícího k cíli.

  Poznejte v tarotu fascinující knihu moudrosti s nadčasovými kořeny, která vám pomůže chápat osobní krize jako lidské. Naučte se chápat zastávky na vaší cestě životem a jejich smysl, abyste tyto krize zvládli. Hajo Banzhafovi se v této knize povedlo dát tarotové karty do obšírných souvislostí a vysvětlit význam jednotlivých karet i tarotu jako celku.

  184 stran, vazba pevná, formát: 210x155 mm, vydáno 2008
  nedostupné
 • Základní kniha o Tarotu (kniha)

  Karty, tarot / Věštění / Autoři » Hajo Banzhaf

  Základní kniha o Tarotu Tuto knihu o tarotu můžete používat několikerým způsobem: - jako učebnici pro praktické využití bez předchozí teoretické průpravy - jako věšteckou knihu, která dává odpovědi na osobní otázky zašifrované v obrazech - jako praktického průvodce s obecným výkladem všech 78 tarotových karet včetně speciálních výroků k okruhu zaměstnání, vztahů a vědomí; - jako lexikon přinášející informace o různém významu 78 karet pro všech sedm míst hry "Cesta"; - jako publikaci, která čtenáři poskytuje dostatek prostoru pro jeho vlastní zkušenosti. Tázající nenarazí na více či méně neodvratný vývoj, ale budou mu ukázány schůdné cesty a podle osmi různých systémů výkladu si ujasní, jak se s ohledem na téma otázky doposud choval, co by místo toho měl udělat a s čím přitom smí a musí počítat.

  184 stran, vazba brožovaná, formát: 260x180 mm, vydáno 2003
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Karty, tarot / Věštění / Autoři » Hajo Banzhaf