Gisela Teschke

Gisela Leonie Teschke (*1950) je německá zdravotní asistentka, holistická terapeutka, trenérka a propagátorka soustavy cviků Pět Tibeťanů. O tomto systému napsala knihu Pět Tibeťanů v praxi, organizuje také workshopy a semináře. Zajímá se rovněž o oblast zdravé výživy a udržení acidobazické rovnováhy v organismu. Žije nedaleko Hamburku.

Odkaz: http://www.gesundheit-schoenheit-bewegung.de/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Fontána / Pět Tibeťanů / Zdraví / Autoři » Gisela Teschke
 • Pět Tibeťanů v praxi

  Nakladatelství » Fontána / Pět Tibeťanů / Zdraví / Autoři » Gisela Teschke

  Pět cviků - jednoduchá cesta k pramenům života...

  Gisela Leonie Teschke - Pět Tibeťanů v praxi Pět Tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života.

  Pět cviků je víc než jen tělesné cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu tohoto cvičení, stanou se pro vás něčím víc, než jen fitness. Při vytrvalém provádění se ve vás rozhostí pokoj, po kterém jste možná už dlouho marně toužili. Stále a stále budete pociťovat, v čem spočívá tajemství síly tohoto pokoje. Povšimněte si, že cvičení mohou pomoci ke zklidnění ducha. Starosti, negativní myšlenky a strach ustoupí do pozadí. Aby se toho dosáhlo, je nutno se oprostit od všech každodenních záležitostí, které nás obklopují.

  196 stran, vazba brožovaná, formát: 215x130 mm, vydáno 2009
  cena:198,-
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Fontána / Pět Tibeťanů / Zdraví / Autoři » Gisela Teschke