Gerd Ziegler

Gerd Bodhi Ziegler je německý skupinový terapeut, duchovní učitel a autor. Vystudoval psychologii, politologii, divadelní výchovu a religionistiku. Zabývá se tarotem a dalšími metodami sebepoznání. Organizuje workshopy a semináře.

Odkaz: http://gb-ziegler.de/

Knihy autora:

 • Ukaž vše Str.: Karty, tarot / Nejlevnější knihy / Věštění / Autoři » Gerd Ziegler
 • Tarot - Cesta do života (kniha)

  Karty, tarot / Nejlevnější knihy / Věštění / Autoři » Gerd Ziegler

  Gerd Ziegler - Tarot - Cesta do života Svou knihu Tarot - Cesta do života směřuje jeden z nejpopulárnějších tarotových autorů v Evropě především mladým lidem, ale také rodičům, učitelům a všem, kteří se cítí mladí duchem. S velkým psychologickým vcítěním zde autor pokud možno co nejsrozumitelněji vysvětluje hru Tarotu a způsoby, jak můžete tento prastarý systém moudrosti a věštění použít ve svůj prospěch, včetně osvědčených způsobů vykládání. Tato kniha je tak ideálním vstupem do tajuplného světa Tarotu. Dozvíte se, jak od Tarotu získávat odpovědi na naléhavé otázky a témata z oblasti lásky a sexuality, přátelství a rodičovství, školy a společnosti.

  "Jakmile znovu nalezneš spojení s pramenem svého bytí, začne úžasný proces léčení a osvobozování. Když žiješ v souladu se sebou, uvolní se tvůj nejvyšší potenciál..."

  320 stran, vazba vázaná, formát: 170x120 mm, vydáno 2005
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Karty, tarot / Nejlevnější knihy / Věštění / Autoři » Gerd Ziegler