Cherry Gilchrist

Cherry Gilchrist je britská spisovatelka a lektorka. Po ukončení studia na Cambridgské univerzitě, kde studovala angličtinu a antropologii, se věnovala rozmanitým aktivitám, počínaje literární tvorbou a vydáváním knih, přes pořádání přednášek, až po provozování galerie ruského umění. Hlavními oblastmi jejího zájmu jsou alchymie, kabala, astrologie a meditace. Často jezdí do Ruska i jiných zemí, ráda přechází z jedné kultury do druhé a zkoumá spojení mezi starověkými civilizacemi a esoterickou tradicí. Píše knihy pro dospělé i pro děti. Organizuje semináře a kurzy literární tvorby při univerzitě v Oxfordu. Má dvě dospělé děti. Žije ve městě Bath ve Velké Británii.

Odkazy: http://www.cherrygilchrist.co.uk/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Alchymie / Autoři » Cherry Gilchrist / Dostupnost: 1-6 dnů
 • Alchymie pro všední den

  Alchymie / Autoři » Cherry Gilchrist / Dostupnost: 1-6 dnů

  Cherry Gilchrist - Alchymie pro všední den Alchymie všedního dne pojednává o změnách v našem vlastním životě. Je oslavou života a jeho mnohoznačnosti, jeho fascinujících detailů, jeho možností tvořivosti a rozvoje. Žádná kniha samozřejmě nemůže udělat práci za vás a žádná kniha nikdy neobsahuje úplný klíč k transformaci. Tou kouzelnou ingediencí jste vy sami, vaše já.

  V této knize nenajdete návod, jak si zřídit tradiční alchymistickou laboratoř. Nenajdete zde přístup, který vám umožní využívat vlastní zkušenosti jako materiál, na němž lze stavět. Jste alchymisty v laboratoři vlastního života. Někdy to bude znamenat pohlédnout plně ven do světa, pozorovat každodenní život a plně se ho účastnit. Jindy naopak jít hluboko do sebe a opustit všechny normální vazby vašeho probouzejícího se já.

  145 stran, vazba brožovaná, formát: 130x208 mm, vydáno 2008
  cena:199,-
 • Ukaž vše Str.: Alchymie / Autoři » Cherry Gilchrist / Dostupnost: 1-6 dnů