Caroline Myssová

Caroline Myssová Caroline Myssová, Ph.D., (*1952) je známá americká intuitivní lékařka, mystička a průkopnice na poli intuitivní diagnostiky a energetického léčení. Její specializací je pomáhat člověku porozumět emocionálním, psychologickým a fyzickým důvodům, proč se v jeho těle projevuje nemoc. Říká, že je schopná "vidět" nemoc v těle pacienta. Zabývá se výzkumem lidského vědomí, energetického léčení, těmto tématům se věnuje ve svých workshopech a seminářích. Vystupuje také v rozhlasových pořadech. Pravidelně hovoří na HayHouseRadio.com. Spolupracuje s Dr. C. Normanem Shealym, M.D., Ph.D., zakladatelem Americké asociace pro holistickou medicínu.

Je autorkou řady knih a zvukových nahrávek, včetně několika velmi úspěšných a prodávaných. Pět knih patří k bestsellerům New York Times. Do češtiny byly přeloženy tyto tituly: Anatomie ducha (1996), Proč se lidé neléčí a jak mohou (1997), Posvátné smlouvy (2003), Neviditelné dary (2003), Stav beztíže (2009), Archetypy (2013)

Odkazy: http://www.myss.com/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Pragma / Zdraví / Dostupnost: 1-6 dnů / Caroline Myssová
 • Anatomie ducha

  Nakladatelství » DharmaGaia / Transformace vědomí / Duchovní cesta / Caroline Myssová

  Sedm úrovní síly a léčení

  Caroline Myssová - Anatomie ducha Autorka je mezinárodně uznávaná americká intuitivní lékařka a průkopnice na poli intuitivní diagnostiky. Tato kniha je nejpůsobivějším pojednáním autorky o energetické medicíně. Přináší nový pohled na sedm center duchovní a fyzické síly v těle a citlivě spojuje moudrost tří duchovních tradic: symbolickým jazykem hinduistických čaker, křesťanských svátostí a kabalistického Stromu života popisuje sedm fází, kterými musí každý člověk projít na své cestě k vyššímu vědomí a duchovní zralosti.

  "Tato kniha působí jako zjevení a zároveň představuje naléhavou výzvu k probuzení. Po přečtení prvních dvou kapitol jsem zjistila, že má práce a světový názor prodělaly zásadní změnu..." (Christiane Northurpová, M.D.)

  380 stran, vazba vázaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2000
  nedostupné
 • Archetypy

  Nakladatelství » Pragma / Duchovní cesta / Caroline Myssová

  Kdo jste vy?

  Caroline Myssová - Archetypy Kdo jsem? Jak můžu být spokojená? Jaké je mé poslání? To jsou otázky, které si dříve či později začneme klást každý z nás. Pro odpověď nemusíme chodit nijak daleko - je ukrytá v nás. Ale poznat, jací opravdu jsme, není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

  O tom, jací jsme, nerozhoduje to, jak se chováme, jaké máme zvyky nebo čeho jsme dosáhli. Jsme složité lidské bytosti se svými mýty, sny, ambicemi, o nichž se nám ani nezdá a které by bylo škoda nenaplnit. Chce to jen objevit svůj archetyp a spojit se s ním...

  246 stran, vazba brožovaná, formát: 200x140 mm, vydáno 2013
  nedostupné
 • Neviditelné dary

  Nakladatelství » Triton / Duchovní cesta / Caroline Myssová

  Caroline Myssová - Neviditelné dary Mezinárodně známá průkopnice energetického léčení Caroline Myssová se již více než dvacet let věnuje zkoumání toho, jak lidé zacházejí se svou osobní silou. Díky své schopnosti duchovního vhledu a intuitivního cítění a prostřednictvím seminářů a podnětných knih pomohla mnoha lidem zkvalitnit jejich život a zacházet s jejich duchovní energií. V této knize autorka rozvíjí téma osobní síly ve zcela novém duchovním pojetí. Vysvětluje, jak se stáváme prostředníky boží milosti a božích zázraků, když uskutečňujeme laskavé, soucitné či velkorysé činy, neboli, jak říká, když dáváme neviditelné dary. Myssová ukazuje, že rozhodnutí konat dobro a sloužit druhým je stejně nezbytné pro naše tělesné a citové zdraví, jako rozvoj naší intuice.

  271 stran, vazba pevná, formát: 195x138 mm, vydáno 2007
  nedostupné
 • Proč se lidé neléčí a jak mohou

  Nakladatelství » Triton / Zdraví / Caroline Myssová

  Caroline Myssová - Proč se lidé neléčí a jak mohou Tuto knihu jsem psala s cílem poskytnout čtenáři nový pohled na zdraví. První polovina knihy pojednává zevrubně o tom, proč se lidé neléčí, druhá polovina pak vysvětluje, jak mohou léčení dosáhnout. Řada z nás má téměř stejný strach z vyléčení jako z nemoci. Pochopíme-li, jaký vliv má na léčení strach a negativní emoce, poznáme snáz, jak zasahujeme - ať vědomě či nevědomě - do procesu léčení. Nemoc nám může posloužit jako účinný způsob, jak upoutat naši pozornost, jaké bychom se nikdy nedočkali - a jako taková může působit téměř přitažlivě. Nemoc nám může rovněž naznačit, že bychom měli zásadním způsobem změnit svůj život. Nemoc nás také může fyzicky zavést na cestu vhledu a poznání, na kterou bychom se jinak nikdy nevydali.

  288 stran, vazba brožovaná, formát: 190x130 mm, vydáno 2011
  nedostupné
 • Stav beztíže

  Nakladatelství » Pragma / Zdraví / Dostupnost: 1-6 dnů / Caroline Myssová

  Léčení s mystickou duší a myslí

  Caroline Myss - Stav beztíže V této knize se autorka staví proti konvenčnímu přístupu k léčení. Caroline Myssová se nechala inspirovat lidmi, kteří překonali širokou řadu fyzických a psychických onemocnění - od rakoviny k pokročilé cukrovce - a využívá moudrosti velkých myslitelů, jejichž díla poskytují hlubší porozumění duchovním oporám léčení. Na základě těchto studií autorka představuje model léčení vycházející z pochopení vztahu mezi našimi sedmi temnými vášněmi a sedmi vnitřními milostmi. Toto poznání je klíčem k pochopení toho, co znamená zbavit se tíže a prolomit hranice obyčejného myšlení. Uděláte-li to, dospějete k poznání, jak skoncovat s vlastním utrpením a najít odvahu budovat nový život. Tato inspirativní kniha vás naučí, že je možné léčit sám sebe i druhé pomocí síly milosti.

  232 stran, vazba vázaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2010
  cena:239,-
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » Pragma / Zdraví / Dostupnost: 1-6 dnů / Caroline Myssová