Carolina Hehenkamp

Carolina Hehenkamp Carolina Hehenkamp (*1947) je původem holandská léčitelka a poradkyně žijící v současné době v USA. V roce 1966 se přestěhovala z Nizozemí do Paříže, kde studovala módní návrhářství a design. Osmnáct let pracovala jako módní návrhářka, redaktorka a novinářka. Pobývala ve Španělsku, Francii a Německu. Hovoří pěti jazyky. Počátkem 90. let se začala věnovat poradenské činnosti a pořádání seminářů v různých zemích světa. Věnuje se fenoménu indigových dětí, šamanismu, spiritualitním technikám transformace světla, práci se světelným tělem, terapiím pomocí barev a krystalů, apod. V roce 1999 založila mezinárodní síť Světelný kruh indigových dětí. Je autorkou několika knih o indigových dětech. Žije na Havaji.

Odkazy: http://www.indigochild.net/, http://www.indigokinder.de/, http://www.pranalight.de/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Indigové děti / Autoři » Carolina Hehenkamp / O dětech a pro děti
 • Indigové děti - praktický rádce

  Indigové děti / Autoři » Carolina Hehenkamp / O dětech a pro děti

  Tipy a cvičení pro uvolněnější vycházení s indigovými dětmi

  Carolina Hehenkamp - Indigové děti - praktický rádce Fenomén indigových dětí se v odborné psychologické literatuře popisuje teprve posledních pár let, přitom počet dětí s touto barvou aury neustále narůstá. Pokud máte doma dítko příliš inteligentní, příliš schopné, ale také hyperaktivní nebo nezařaditelné do kolektivu, vězte, že označení indigové možná bude správnou "diagnózou"... Nová kniha je zaměřena vyloženě terapeuticky, což může mnohým z nás ulehčit život.

  Najdete v ní mnohá praktická cvičení, rady i příklady ze života rodin s indigovými dětmi (i indigovými rodiči). Rovněž se obeznámíte s lidským energetickým systémem, s fungováním mozku našich nových potomků i úkolem jejich rodičů.

  Cíl knihy není skromný: uvolněnější a šťastnější rodinný život.

  312 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2008
  nedostupné
 • Indigové děti otvírají svou duši

  Indigové děti / Autoři » Carolina Hehenkamp / O dětech a pro děti

  Carolina Hehenkamp - Indigové děti otvírají svou duši Tato kniha vznikla na základě studie o fenoménu indigo, která byla zveřejněna v létě roku 1999 na webových stránkách www.indigokinder.de. Vyplněním dotazníku na těchto stránkách souhlasily jednotlivé osoby se zveřejněním svých zkušeností.

  V tomto textu se ke slovu dostávají samy indigové děti. Pohnutá, upřímná svědectví a rozmanité příběhy jistě podpoří další rodiče i děti, jichž se tato zvláštní témata a úkoly bezprostředně týkají. Nejdůležitějším cílem této knihy je snaha zprostředkovat pocit, že nikdo není se svými potížemi sám.

  325 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2008

  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Indigové děti / Autoři » Carolina Hehenkamp / O dětech a pro děti