BONUSY

Zboží v této kategorii nabízíme ZDARMA všem, jejichž objednávka přesáhne částku 1000,- Kč. Ke každé objednávce nad 1000,- Kč si můžete vybrat jeden produkt.

 • Ukaž vše Str.: BONUSY / Bonusové knihy
 • Černobílé příběhy

  BONUSY / Bonusové knihy

  Kniha je zdarma při objednávce nad 1000,- Kč. Ke každé objednávce nad 1000,- Kč si můžete vybrat jeden bonus zdarma.

  Ivana Karásková - Černobílé příběhy Rozhovory s lidmi, kteří úspěšně absolvovali boj se závažnou chorobou či se museli smířit se zdravotním postižením. Dvanáct příběhů - rozhovorů s lidmi, kteří sice nejsou celebritami z titulních stránek časopisů, přesto se stali hrdiny, jejichž osudy stojí za pozornost. Těmto dvanácti lidem se podařilo překonat nepřízeň osudu, kdy se dostali až na samé dno, a zvítězili nad zákeřným onemocněním (rakovinou, onemocněním srdce), závislostí (alkoholismem), vyrovnali se se zdravotním handicapem (paraplegie, slepota) či celoživotně vedou boj s vážnou nemocí (duševní nemocí, epilepsií). Rozhovory Ivany Karáskové umožňují blíže poznat dotyčné lidi, jejich rodinné zázemí. Zároveň je každý rozhovor doplněn stručnými informacemi o daném zdravotním problému.

  106 stran, vazba brožovaná, formát: 205x145 mm, vydáno 2004
  cena:0,-
 • Hrozí lidstvu katastrofy?

  BONUSY / Bonusové knihy

  Kniha je zdarma při objednávce nad 1000,- Kč. Ke každé objednávce nad 1000,- Kč si můžete vybrat jeden bonus zdarma.

  Ladislav Kovář - Hrozí lidstvu katastrofy? V uplynulém 20. století dosáhlo znečištění sféry života na planetě Zemi, které říkáme biosféra, takových rozměrů, že se vymklo možnostem kontroly a řízení ze strany rádoby všemocné vědy. Tato publikace nezakrytě popisuje nejaktuálnější společenské, ekologické, morální a filozofické problémy, které se dotýkají prakticky každého občana a čtenáře. Na rozdíl od podobných knih se autor vyjadřuje zcela srozumitelně a jasně o všech ožehavých otázkách současné společnosti. Navíc přináší také návrhy řešení a rozebírá bez mlžení podstatu vzniku těchto potíží. Kniha má proto co říci každému čtenáři, každý si v ní najde oblast svého zájmu.

  176 stran, vazba brožovaná, formát: 208x140 mm, vydáno 2003
  cena:0,-
 • Lidé od Čadského jezera

  BONUSY

  Zboží je zdarma při objednávce nad 1000,- Kč. Ke každé objednávce nad 1000,- Kč si můžete vybrat jeden bonus zdarma.

  Viktor Černý - Lidé od Čadského jezera Čadské jezero mění svou velikost a tvar nejen v průběhu roku, ale i během delších časových období. Jeho dnešní rozloha je skromným pozůstatkem velikého Megačadského moře, jehož poslední vzestup byl zaznamenán před osmi tisíci lety. V té době se v jeho okolí začalo formovat i první souvislejší osídlení lovecko-sběračských, později pasteveckých komunit. Přírodní podmínky tu lidem nabízely takové množství potravních zdrojů, že náročné pěstování obilovin nebylo třeba po dlouhou dobu zavádět. Současná rozmanitost etnických skupin, kulturních prvků i společenských struktur vedla badatele k otázce, jakou roli Čadské jezero v populační historii sahelo-súdánského pásma vlastně hrálo. Jedni se domnívají, že bylo jakousi křižovatkou migračních proudů a kulturních vlivů druzí v něm vidí spíše jejich konečnou stanici.

  259 stran, vazba vázaná, formát: 245x175 mm, vydáno 2006
  cena:0,-
 • Žít znamená milovat

  BONUSY / Bonusové knihy

  Zboží je zdarma při objednávce nad 1000,- Kč. Ke každé objednávce nad 1000,- Kč si můžete vybrat jeden bonus zdarma.

  Paul Dreyfus - Žít znamená milovat Řádová sestra Emmanuella mezi svými nejchudšími islámskými bratry v Káhiře / Autor: Paul Dreyfus

  Jsme na předměstí Káhiry ve čtvrti bídy: zápach shnilého ovoce, puch nikdy nečištěných vepřových chlévů, zápach tlejících mrtvol... A v tomto pekle se usadila řádová sestra Emmanuella, aby se ujala těch nejubožejších, kteří se živí sběrem odpadků. Bída nepředstavitelná, a přece právě tam bylo nutné přinést lásku - Krista. A ta sestra to dokázala.

  194 stran, vazba brožovaná, vydáno 1991
  cena:0,-
 • Ukaž vše Str.: BONUSY / Bonusové knihy