Bärbel Mohr

Bärbel Mohr Bärbel Mohr (1964-2010) byla německá autorka 25 knih o pozitivním myšlení, alternativních způsobech léčení a výchově dětí. V roce 1995 napsala svou první knihu Kosmické objednávky určenou pro malý okruh lidí z nejbližšího okolí. Brzy se však stala známou v celém Německu. Její nejúspěšnější kniha Vesmírný objednávkový servis byla přeložena do 14 jazyků a prodalo se ji více než 1,5 milionu výtisků. Celkem byly její knihy přeloženy do 21 jazyků a prodalo se jich přes 2 milióny výtisků. Bärbel pořádala přednášky a semináře o tom, jak být šťastný a realizovat své sny. Se svou rodinou žila nedaleko Mnichova. V roce 2009 se u ní projevil syndrom vyhoření a byla ji diagnostikována rakovina. Zemřela 29. října 2010. Zanechala po sobě dvě malé děti (dvojčata narozená v roce 2001) a manžela Manfreda, spoluautora některých knih.

Odkazy: http://www.baerbelmohr.de/

Knihy autorky:

 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » ANAG / Sexualita / Autoři » Bärbel Mohr / Partnerské vztahy
 • Děti světla

  Nakladatelství » ANAG / Autoři » Bärbel Mohr / O dětech a pro děti / Dostupnost: 1-6 dnů

  Podpora duchovního spojení a kreativity

  Bärbel Mohr - Děti světla Většina z nás ví, že otevřenost, kterou na duchovní cestě pomalu odkrýváme, k nám naše dětství docela přirozeně patřila. Mnoho rodičů velmi bolestivě pociťuje svou bezmocnost, rádi by svým dětem toto spojení uchovali, ale jak? Společnost to nepodporuje a přece neexistují žádné vzory, podle kterých by se dalo orientovat.

  Bärbel Mohr, sama matka dvou dětí, rozvinula spoustu cvičení a her vhodných pro děti, které tyto schopnosti uchovávají a podporují. Její nápady vycházejí z praxe a lze je snadno použít doma, na zahradě, na dětských oslavách nebo ve školce.

  174 stran, vazba vázaná, formát: 130x166 mm, vydáno 2009
  cena:229,-
 • Děti světla (karty)

  Karty, tarot / Nakladatelství » ANAG / Autoři » Bärbel Mohr / O dětech a pro děti / Dostupnost: 1-6 dnů

  Bärbel Mohr - Děti světla Mnoho z nás už poznalo, že v dětství jsme byli přirozeně napojeni na duchovní svět, což se nyní v dospělosti jen stěží snažíme získat zpět. Mnoho rodičů by proto rádo pomohlo svým dětem jejich dětskou schopnost spojení udržet, ale neví jak na to. Autorčiny rady vycházejí z praxe. Jako matka dvou dětí vynalezla Bärbel Mohr mnoho her a cvičení k udržení těchto schopností a k jejich rozvoji a sepsala je do knihy Děti světla. Její nápady vycházejí z praxe a jsou velmi snadno proveditelné doma, na zahradě, na dětských oslavách nebo ve školce. Kniha Děti světla je cenným průvodcem s mnoha praktickými tipy pro děti i rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti zůstaly dětmi světla.

  174 stran, vazba vázaná, formát: 130x60 mm, vydáno 2009
  cena:229,-
 • Sex jako v sedmém nebi

  Nakladatelství » ANAG / Sexualita / Autoři » Bärbel Mohr / Partnerské vztahy

  Návod k použití

  Bärbel Mohr - Sex jako v sedmém nebi Sex jako v sedmém nebi je tou pravou knihou, která navrátí vašemu sexu lásku! V této velice osobně a nejen podle vlastních zkušeností napsané knize popisuje Bärbel Mohr nový způsob sexuálního prožitku. Muži a ženy žijící v dlouhodobých partnerských nebo manželských vztazích postrádají ve svém sexuálním životě něco nového. Díky "nultému kolu sexu v sedmém nebi", popsanému v této knize, to může každý pár lehce napravit. Kniha nenabízí pouze šanci na nový pocit ze sexu, ale také návody a zkušenosti párů, které tento typ sexu již vyzkoušely, a je nezbytná pro všechny páry, které mají radost ze sexu a jsou otevřené všemu novému. Sex v sedmém nebi je sex s láskou a přináší více spokojenosti a více zdraví. Zvyšuje odolnost proti stresu, zlepšuje náladu a vnáší do vztahu stabilitu a harmonii.

  126 stran, vazba vázaná, formát: 180x110 mm, vydáno 2009
  nedostupné
 • Ukaž vše Str.: Nakladatelství » ANAG / Sexualita / Autoři » Bärbel Mohr / Partnerské vztahy