Antikvariátní knihy (výborný stav)

 • Ukaž vše Str.: Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav) / Autoři » Josef Šmajs
 • Dancing With Siva: Hinduism's Contemporary Catechism

  Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav)

  Satguru Sivaya Subramuniyaswami

  Dancing With Siva: Hinduism's Contemporary Catechism An illustrated sourcebook, timeline and lexicon exploring how to know the Divine, honor all creation and see God everywhere, in everyone.

  Every spiritually-inclined human being will be enriched by the path revealed in this extraordinary book. India's tolerant and diverse vision of the Divine is all here: meditative, devotional, philosophical, scriptural and yogic, answering the vital questions: What are life's ultimate goals? How can I achieve them? How do Hindus view family, sex, sin, worship, death and nonviolence? What are the foremost schools of Hindu thought, and what do they teach? How do all the great religions look at God, salvation, heaven and hell? How did Hinduism evolve through history? What do we teach to children?

  Stav: výborný / kniha jako nová

  968 stran, vazba brožovaná, jazyk anglický, vydáno 1993 v USA
  cena:99,-
 • Hodinářské pohádky (antikvariát)

  Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav) / Skladem

  Hodinářské pohádky Václav Pinta věnoval celý svůj život hodinářskému řemeslu s rodinnou tradicí. Opravil bezpočet časoměrných přístrojů nejrůznějších systémů i značek a někdy se v tichu své dílny dokonce i přistihl, že si s nimi, alespoň v duchu, povídá. Když bylo potřeba vyprávět dětem pohádku, měla obvykle větší úspěch O oživlém budíku nebo O kukačkových hodinách, než ty všeobecně známé. Po dceři a synovi se příhody z hodinářského prostředí líbily i vnučce, a proto se autor rozhodl splnit jejich přání a sepsat je v knížce.

  52 stran, vazba vázaná, formát: 207x165 mm, vydáno 2009
  cena:59,-
 • Jediné, na čem záleží (antikvariát)

  Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav) / Autoři » Neale D. Walsch

  2. kniha série Hovory s lidstvem

  Neale Donald Walsch - Jediné, na čem záleží Série knih Hovory s lidstvem nabízí autor proslulých Hovorů s Bohem konkrétní, velmi specifický pohled na život a na naši úlohu v něm, a zároveň čtenáře vybízí, aby text komentovali, reagovali na něj, podělili se o své myšlenky a názory a pomáhali tak lidstvu přepsat svou vlastní kulturní historii.

  Příběh, který dnes na naší planetě individuálně i kolektivně prožíváme, je pro většinu z nás velmi nepříjemný a nepříznivý. Pokud se rozhodneme změnit svůj každodenní prožitek času, který nám byl dán, zjistíme, jak přínosné je soustředit se na to "jediné, na čem záleží". A na čem tedy tolik záleží? Autor vás povede cestou duše, na níž naleznete odpověď.

  264 stran, vazba pevná, formát: 217x147 mm, vydáno 2013
  cena:139,-
 • Partneři a multiple orgasm (antikvariát)

  Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav)

  Zvyšte intenzitu svého sexuálního života / Sexuální tajemství pro každý pár / Potěšení, intimita a zdraví

  Mantak Chia a kol. - Partneři a multiple orgasm Autoři bestselleru Multiorgasmický muž ukážou vám a vašemu partnerovi: jak prožívat intenzivní mnohonásobný orgasmus celého těla, jak si navzájem poskytovat hluboké uspokojení, jak využívat sexualitu pro zdraví a uzdravování, jak prohlubovat vzájemný milostný a duchovní vztah.

  Partneři v knize najdou jednoduché postupy a techniky, s jejichž pomocí dosáhnou takové úrovně sexuálního potěšení, intimity a uzdravování, o níž se jim ani nesnilo. Tato názorně ilustrovaná kniha bude partnery inspirovat k milování každou noc - a po celý život.

  Stav: kniha je nová / skvrna na deskách knihy

  216 stran, vazba vázaná, formát: 225x175 mm, vydáno 2004
  cena:189,-
 • Ústava Země (antikvariát)

  Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav) / Autoři » Josef Šmajs

  Josef Šmajs - Ústava Země Něco se stalo. Optimismus z počátku tisíciletí dnes vystřídaly obavy a nejistota. Nejprve euro-americká finanční, pak globální ekonomická a s ní spojená sociální krize, i zdánlivě nesouvisející klimatická změna. Roste hrozba vojenských konfliktů, terorismu, stěhování či migrace lidí a národů. Skrytě narůstá zásadní existenciální konflikt lidské kultury se Zemí. Chybí nám zkušenost, hodnoty i program pro život v materiálně a duchovně rozmanitém světě. Množí se výzvy ekologicky cítících lidí, vědců a institucí ke změně současné civilizace a nalezení nového vztahu lidí k přírodě. Většinou ještě nejde o ucelené návody na řešení, ale jen o obavy a úzce orientované úvahy, morální apely a soupisy zbožných přání. Dokonce i papež, riskující exkomunikaci konzervativním křídlem církve, vyzval v encyklice Laudato Sí k péči všech lidí o jejich společný domov.

  Stav: kniha je nová / naražený roh desek

  160 stran, vazba vázaná, formát: 240x170 mm, vydáno 2015
  cena:199,-
 • Ukaž vše Str.: Antikvariát / Antikvariátní knihy (výborný stav) / Autoři » Josef Šmajs