Proč se lidé neléčí a jak mohou

Nakladatelství » Triton / Zdraví / Caroline Myssová

nedostupné
dočasně nedostupné
Caroline Myssová - Proč se lidé neléčí a jak mohou Tuto knihu jsem psala s cílem poskytnout čtenáři nový pohled na zdraví. První polovina knihy pojednává zevrubně o tom, proč se lidé neléčí, druhá polovina pak vysvětluje, jak mohou léčení dosáhnout.

Řada z nás má téměř stejný strach z vyléčení jako z nemoci. Pochopíme-li, jaký vliv má na léčení strach a negativní emoce, poznáme snáz, jak zasahujeme - ať vědomě či nevědomě - do procesu léčení. Nemoc nám může posloužit jako účinný způsob, jak upoutat naši pozornost, jaké bychom se nikdy nedočkali - a jako taková může působit téměř přitažlivě. Nemoc nám může rovněž naznačit, že bychom měli zásadním způsobem změnit svůj život. Nemoc nás také může fyzicky zavést na cestu vhledu a poznání, na kterou bychom se jinak nikdy nevydali.

K tomu, abyste vyléčili svůj život nebo nemoc, je nezbytné přijmout přesvědčení o důležitosti odpuštění. Odpuštění uvolňuje energii, která je potřebná k léčení. V této knize naleznete pokyny, jak dosáhnout odpuštění minulosti, budete mít možnost osvojit si nové rituály a formule, které vám pomohou vidět váš současný život symbolicky, zvýšit vaši osobní energii, spojit vás s božskou energií a dosáhnout vyléčení.
"Jako novinářka v Chicagu," vzpomíná autorka knihy, světově uznávaná průkopnice v oblasti energetické medicíny a lidského vědomí, "jsem kouřila, pila kávu po litrech, neměla žádný pohyb a vůbec jsem nevěnovala pozornost tomu, co jím. Nepila jsem alkohol ani nebrala drogy, ale i bez nich jsem byla plná jedů... Začala jsem trpět syndromem chronické únavy a úpornými bolestmi zad a hlavy, což se promítalo do kvality spánku. Často jsem část noci prozvracela bolestí..."

Caroline Myssová si prožila své malé soukromé peklo. Našla však v sobě sílu nastoupit cestu k uzdravení i způsob, jak si zdraví zabezpečit natrvalo. A co víc - jako intuitivní léčitelka schopná "vidět" nemoc v pacientově těle se o své poznatky nezištně dělí s těmi, kteří to potřebují. Neboť životní sílu, která je dostupná každému z nás rovným dílem a proudí do těla sedmi energetickými branami (čakrami), lze čerpat a využívat nejen ku prospěchu vlastnímu, ale i prospěchu jiných lidí...
Obsah

Úvod: Co je energetická medicína?

ČÁST PRVNÍ - PROČ SE LIDÉ NELÉČÍ...
Kapitola první: Traumatologie a léčivý oheň
Kapitola druhá: Pět mýtů o léčení
Kapitola třetí: Čakry, astrologické věky a podoby síly
Kapitola čtvrtá: Začátek cesty k individuální a symbolické síle

ČÁST DRUHÁ - ...A JAK MOHOU
Kapitola pátá: Jak nalézt správnou cestu chaosem léčení
Kapitola šestá: Jak zažehnout vnitřní léčivý oheň
Kapitola sedmá: Vizualizace čaker
Kapitola osmá: Požití čaker a svátostí k léčení

Epilog: Sněhurka a sedm čaker
Poděkování
o autorce
288 stran, vazba brožovaná, formát: 190x130 mm, vydáno 2011