Setkání 2

Nakladatelství » Avatar / Autoři » Míla Tomášová / Duchovní cesta / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:169,-
dostupnost: 1-6 dnů
Promluvy, úvahy, odpovědi na otázky

Míla Tomášová - Setkání 2 Druhá část souborného vydání autorčiných promluv, úvah a odpovědí na otázky návštěvníků přednášek a besed.

Názvy kapitol:
Nejvnitřnější umění (promluva Míly Tomášové na festivalu "Hudba k tichu" ve Frýdku-Místku roku 1998)
O meditaci (Míla Tomášová hostem pořadu PhDr. Lídy Chrášťanské "tance univerzálního míru" v roce 1999)
Tři brány k osvobození (závěrečná řeč Míly Tomášové na "Buddhistickém večeru" s Petrem Pavlíkem a jeho hostem Ashinem Ottamou v červnu roku 1998 v Praze)
Návrat do rodné země (promluvy a odpovědi na otázky říjnu 1997 v Brně), Setkání s paní Mílou (roku 1998 v Brně)
Milý čtenáři,

když máš jakoukoli duchovní otázku nebo závažný problém, ponoř se do svého nitra a tam hledej odpověď či řešení. Určitě se dostaví, pokud se pohroužíš opravdově a dostatečně hluboko. Neboť univerzální kosmické vědomí, jež je i Tvojí základnou, obsahuje všechno vědění.

Jestliže se naladíš na průzračný vnitřní svět paní Míly, může Ti mnohé na tvé cestě objasnit i tato knížka, která je sestavená z autorčiných promluv, úvah a odpovědí na dotazy návštěvníků přednášek a besed.

Nechť je Ti, laskavý čtenáři, čirá moudrost promítnutá do slov a prostupující celým podtextem knížky účinnou pomocí a oporou ve tvém duchovním pátrání.
Otázka: Jaký je rozdíl mezi duchovním srdcem a čtvrtou čakrou?

Míla: To je tedy velký rozdíl. Je vidět, že se vyznáte v čakrách, nebo je alespoň procvičujete. Uvažujte se mnou. Co je před čtvrtou čakrou? Přece třetí čakra, že ano. A co je po čtvrté čakře? Pátá. Čili čtvrtá čakra má "před" a "po", tedy je ještě v čase. Kdežto duchovní srdce tuhle posloupnost nemá. Duchovní srdce se plně otevírá tam, kde jsou čakry prosvětleny a kde na ně už zapomenete. Proto říkám, hadí síla existuje, proudí sušumnou, ale nebudeme se jí blíže zabývat, necháme to začátečníkům nebo specialistům."
144 stran, vazba vázaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2001