Škola hubnutí

Hubnutí / Nakladatelství » Pragma / Zdravá výživa / Zdraví / Autoři » Marianne Williamson

nedostupné
titul je vyprodaný
Jak se zbavit nadváhy provždy / 21 spirituálních cvičení

Marianne Williamson - Škola hubnutí Jaké je spojení mezi duchovností a ztrátou hmotnosti? Autorka bestsellerů Marianne Williamson se vám chystá odpovědět na tuto otázku ve své převratné nové knize, v níž vám přináší 21 duchovních lekcí, aby vám pomohla zbavit se nadváhy natrvalo. Tyto lekce z holistického paradigmatu pro ztrátu nadváhy se zabývají duchovními, emocionálními a psychologickými prvky obsaženými v tom, čemu Williamson říká "vědomá ztráta nadváhy". Máte-li silnou závislost na jídle, jste-li člověk se silným nutkáním jíst nebo někdo, kdo se z nějakého důvodu dívá na jídlo jako na nepřítele, tato kniha je určená vám.

Škola hubnutí se zabývá skutečnou hlavní příčinou vašich obtíží při zbavování se nadváhy, místem ve vás, kde jste zapomněli svou božskou dokonalost. Tato zapomětlivost zmátla nejen vaši mysl, ale také tělo, a způsobila, že saháte po tom, co vám nemůže pomoci ... a odmítáte to, co pomoci může. Jakmile vaše mysl znovu získá svou duchovní inteligenci, získá zpět svou přirozenou inteligenci i vaše tělo.

Jednadvacet cvičení v této knize vás přivede na hlubokou, posvátnou cestu. Po jednotlivých krocích se budete učit měnit svůj vztah k sobě a svému tělu od vztahu strachu e vztahu lásky a začnete spojovat různé části své bytosti - mysl, tělo a ducha - dohromady, abyste se znovu stali ve všem všudy krásným a klidným člověkem, jakým jste byli stvořeni.

244 stran, vazba brožovaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2011