Klíč k bohatství

Nakladatelství » Práh / Pozitivní myšlení / Autoři » Napoleon Hill / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:279,-
dostupnost: 1-6 dnů
Tajemství, které vám pomůže vydělat velké peníze

Napoleon Hill - Klíč k bohatství Odemkněte dveře k bohatství pomocí tajemství, která vám odhalí tato kniha. Čerpá z proslulého návodu Andrewa Carnegieho, jak zbohatnout, ale byla aktualizována a přizpůsobena pro 21. století. Napoleon Hill v tomto fascinujícím díle nejen vysvětluje praktickou filozofii úspěchu, ale rovněž v ní popisuje klíč, který přemění vaše minulé neúspěchy v neocenitelná aktiva a který vás povede k dosažení "dvanácti velkých bohatství". Tato kniha, která vychází ze zkušeností stovek nejmocnějších a nejbohatších lidí na světě, vám ukáže, jak uspět v kterékoli profesi. Původní text upravila a doplnila newyorská redaktorka a autorka Patricia G. Horanová.
Ukázka z knihy:

MYSLETE!

Dvorní filozof krále Kýra II. jednou pronesl toto moudro:

"Vzpomínám, ó králi, a tuto lekci vezměte si k srdci, že existuje kolo, které otáčí lidským osudem, a toto kolo se stará o to, aby nikdo neměl štěstí věčně."

Existuje kolo života, které kontroluje osud každého z nás, a toto kolo se otáčí díky síle myšlenek.

Kniha Klíč k bohatství byla napsána proto, aby vám pomohla zvládnout a kontrolovat otáčení tohoto velkého kola, které vám může přinést hojnost všeho, po čem toužíte, včetně dvanácti velkých bohatství života, o nichž hovoří druhá kapitola.

Nezapomínejte, vy, kteří se studiem této filozofie právě začínáte, že stejné kolo, které "se stará o to, aby nikdo neměl štěstí věčně", se může postarat rovněž o to, aby nikdo neměl věčně smůlu, pokud své vlastní myšlení nasměruje k dosažení nějakého konkrétního hlavního životního cíle.

Patricia G. Horanová
Obsah

O autorech
Myslete!
Prolog

1. Počátek veškerého bohatství
2. Dvanáct velkých bohatství života
3. Devět zvyklostí, jak sklízet plody života
4. Konkrétní cíl
5. Zvyk dělat vždy něco navíc
6. Láska nám dává křídla
7. Mozkový trust
8. Analýza principu mozkového trustu od Andrewa Carnegieho
9. Praktická víra
10. Zákon kosmické síly zvyku
11. Sebeovládání
222 stran, vazba brožovaná, formát: 205x150 mm, vydáno 2010