Nesmrtelné tělo, nekonečná duše

Nakladatelství » Pragma / Psychologie / Zdraví / Šťastný život / Deepak Chopra

nedostupné
titul je vyprodaný
Kvantová alternativa dlouhověkosti

Deepak Chopra - Nesmrtelné tělo, nekonečná duše Opustíme-li tradiční názor na stárnutí, můžeme se naučit ovládat mechanismus, jehož prostřednictvím naše tělo metabolizuje čas. Deepak Chopra kombinuje v této knize medicínu propojené mysli a těla s výsledky současného stárnutí. Sestoupíme-li až na úroveň, kde se přesvědčení stává biologií, otevírá se nám neohraničený potenciál, s nímž můžeme pracovat.

I ti nejkonvenčněji uvažující z nás dnes uznávají, že mdicína propojené mysli a těla je vedoucím oborem zdravovědy. Dr. Chopra, průkopník a přední představitel tohoto progresivního trendu, je přesvědčen, že proces stárnutí se dá prostřednictvím propojené mysli a těla výrazně změnit.

Ve své knize poskytuje čtenářům nástroje, pomocí nichž si každý může utvořit nový náhled na stárnutí. Kniha obsahuje techniky k posílení našeho vědomí a praktické návody, jak dosáhnout vlastního prožitku a naplnit příslib, jejž "Nesmrtelné tělo, nekonečná duše" představuje.

Ohlasy na knihu:

"Průkopnická kniha zabývající se komplexně otázkou stárnutí. Kdo by si byl kdy představil, že tajemství boje se záhadným stárnutím nespočívá v našem fyzickém těle, nýbrž v našem vědomí? S touto myšlenkou mohl přijít jedině génius formátu Deepaka Chopry. Fascinující." (Wayne Dyer)

"Deepak Chopra je jedním z nejvýznamnějších léčitelů naší doby. Kniha "Nesmrtelné tělo, nekonečná duše" je pravým pokladem. Po jejím přečtení se cítím mladší, než když jsem ji začínala číst." (Marianne Williamson)

"Tato kniha je triumfem. Prastará moudrost a moderní věda se tu snoubí, aby nám poskytly předpis na radostný a naplňující život. Je to pravděpodobně také předpis na prodloužení života a na radikální změnu našich názorů na stárnutí." (Joan Borysenko)

"Deepak Chopra nám tu opět předkládá informace, jež nám umožňují prožít dlouhý a zdravý život. Tato kniha je cenný zdrojem pro každého, kdo chce žít dlouho a plným způsobem." (Bernie Siegel)

346 stran, vazba pevná, formát: 240x152 mm, vydáno 1993