Zenová kytara

Nakladatelství » Pragma / Autoři » Philip Toshio Sudo / Zen

nedostupné
titul je vyprodaný
Philip Toshio Sudo - Zenová kytara Autor líčí své vlastní zkušenosti s hudbou a vede nás k objevování harmonie v našich životech, a tím k otevřenosti vůči zenové bdělosti, a to vše způsobem, který dokáže přijmout i západní mysl. Kniha je plná inspirujících výroků známých hudebníků, nádherných kaligrafií, zenových a samurajských příběhů a ukazuje v padesáti osmi lekcích, seřazených do čtyř hlavních oddílů, začátečnickou mysl od "Dvanácti hlavních bodů" přes "Dvanáct běžných chybných kroků" a přes zvládnutí techniky hraní na cestě až k nejvyšším úrovním zenu. Jakmile si osvojíte zenovou harmonii, budete ji vnášet do všeho, co děláte. Cesta zenové kytary je totiž cestou samotného života.

Ohlasy na knihu:

"Philip Sudo nabízí svěží a originální pohled na známé základy tradiční filozofie. Zen je dynamický a stále se vyvíjí a Zenová kytara je fascinujícím příspěvkem k tomuto růstu." (Deng Ming-Dao, autor knihy 365 Tao)

"Úžasná zenová kytara - je plná nádherných metafor, které nám pomáhají zpívat a hrát naši píseň písní - život." (Bernie Siegel, M.D., autor knihy Love, Medicine and Miracles)

190 stran, vazba vázaná, formát: 190x140 mm, vydáno 2004