Sedm duchovních zákonů úspěchu

Nakladatelství » Pragma / Pozitivní myšlení / Šťastný život / Deepak Chopra

nedostupné
titul je vyprodaný
Praktický návod k naplnění svých snů

Deepak Chopra - Sedm duchovních zákonů úspěchu Sedm duchovních zákonů úspěchu představuje účinné principy, které vám umožní dosáhnout mistrovské úrovně životního konání. Věnujete-li jim pozornost a budete-li cvičit podle návodu naznačeného v této knize, poznáte, že můžete ztvárnit všechno, nač pomyslíte - dosáhnete bohatství, peněz a úspěchu, které si přejete. Také zjistíte, že se váš život stal radostnější a že oplývá v mnoha směrech hojností, protože tyto duchovní zákony činí život smysluplným.

V knížce Sedm duchovních zákonů úspěchu najdete tajemství, jak naplnit všechny své sny. Deepak Chopra zkoncentroval esenci svého učení do sedmi prostých, ale mocných principů, které lze snadno uplatnit ve všech oblastech našeho života.

Choprovo dílo oslovilo miliony čtenářů a patří bezpochyby k nejvyhledávanějším a nejprodávanějším knihám ve svém žánru. Volně navazuje na titul Vytváření hojnosti.

Tato kniha vyvrací falešnou představu o tom, že úspěch je výsledkem těžké práce, pečlivého plánování či podnikatelských ambicí. Její autor ukazuje, že úspěch neznamená pouhé dosažení materiálních statků, nýbrž představuje duchovní cestu.

Na otázku, jak dosáhnout úspěchu, odpovídá Deepak Chopra ve svém novém díle předložením perspektivy, která může znamenat zásadní proměnu života: jakmile pochopíme, co je naší pravou podstatou, naučíme se žít v souladu s přírodními zákony, náš život náhle prostoupí pocit blaženosti, pocítíme příliv energie a chuti do života, budeme se těšit pevnému zdraví a bez zvláštního úsilí budeme zahrnuti materiální hojností i naplňujícími vztahy.

Sedm duchovních zákonů úspěchu je kniha, k níž se budete znovu a znovu vracet, neboť je plná nadčasové moudrosti a obsahuje praktické kroky, které můžete okamžitě uplatnit ve svém životě.

Choprovo dílo oslovilo miliony čtenářů a patří bezpochyby k nejvyhledávanějším a nejprodávanějším knihám ve svém žánru. Sedm duchovních zákonů úspěchu je skutečnou výbavou pro duchovního cestovatele 20. století.

"Kniha Sedm duchovních zákonů úspěchu je spolehlivým průvodcem pro ty, kteří usilují o produktivitu, spokojenost a humánní společnost." (Ken Blanchard, spoluautor knihy Minutový manažer)

Obsah:

Úvod

Kapitola 1 - Zákon čisté potenciality
Kapitola 2 - Zákon dávání
Kapitola 3 - Zákon "karmy" neboli příčiny a následku
Kapitola 4 - Zákon nejmenšího úsilí
Kapitola 5 - Zákon úmyslu a přání
Kapitola 6 - Zákon nepřipoutanosti
Kapitola 7 - Zákon "Dharmy" neboli účelu života

Shrnutí a závěr
O autorovi

108 stran, vazba brožovaná, formát: 190x135 mm, vydáno 1996