Stav beztíže

Nakladatelství » Pragma / Zdraví / Dostupnost: 1-6 dnů / Caroline Myssová

cena:239,-
dostupnost: 1-6 dnů
Léčení s mystickou duší a myslí

Caroline Myss - Stav beztíže V této knize se autorka staví proti konvenčnímu přístupu k léčení. Caroline Myssová se nechala inspirovat lidmi, kteří překonali širokou řadu fyzických a psychických onemocnění - od rakoviny k pokročilé cukrovce - a využívá moudrosti velkých myslitelů, jejichž díla poskytují hlubší porozumění duchovním oporám léčení. Na základě těchto studií autorka představuje model léčení vycházející z pochopení vztahu mezi našimi sedmi temnými vášněmi a sedmi vnitřními milostmi. Toto poznání je klíčem k pochopení toho, co znamená zbavit se tíže a prolomit hranice obyčejného myšlení. Uděláte-li to, dospějete k poznání, jak skoncovat s vlastním utrpením a najít odvahu budovat nový život.

Tato inspirativní kniha vás naučí, že je možné léčit sám sebe i druhé pomocí síly milosti.
Ohlasy na knihu:

"V knize Stav beztíže Caroline Myss nabízí nový model transformace a léčení, které změní naše vnímání krize a nemocí. Musíte si ji přečíst." (Deepak Chopra)

"Caroline je jedním z významných duchovních učitelů. Ve své nové knize opět zasahuje srdce a mysl šípy pravdy." (Marianne Williamson)

"Kniha Stav beztíže je výrazným pohledem na mystické aspekty procesu léčení z vlastního nitra. Vynikající autorka Caroline Myss odkrývá své hluboké poznání podstaty nemocí a zázračných vyléčení, která mohou nastat. Na Caroline se mi líbí, že se při vytváření nových paradigmat zdraví nebojí vyvolávat rozruch a překračovat konvence." (Judith Orloff)
232 stran, vazba vázaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2010