Anatomie ducha

Nakladatelství » DharmaGaia / Transformace vědomí / Duchovní cesta / Caroline Myssová

nedostupné
titul je vyprodaný
Sedm úrovní síly a léčení

Caroline Myssová - Anatomie ducha Autorka je uznávaná americká intuitivní lékařka a průkopnice na poli intuitivní diagnostiky. Tato kniha je nejpůsobivějším pojednáním autorky o energetické medicíně. Přináší nový pohled na sedm center duchovní a fyzické síly v těle a citlivě spojuje moudrost tří duchovních tradic: symbolickým jazykem hinduistických čaker, křesťanských svátostí a kabalistického Stromu života popisuje sedm fází, kterými musí každý člověk projít na své cestě k vyššímu vědomí a duchovní zralosti.

Publisher's Weekly označil Caroline Myssovou za jeden z "nejžhavějších hlasů v oblasti alternativní medicíny a duchovní literatury".

"Tato kniha působí jako zjevení a zároveň představuje naléhavou výzvu k probuzení. Po přečtení prvních dvou kapitol jsem zjistila, že má práce a světový názor prodělaly zásadní změnu. Informace, které Caroline Myssová přináší, poskytují čtenáři přesvědčivý důkaz o nepopiratelném spojení mezi naším duchem a fyzickým tělem a poskytují nám klíč k vyléčení na všech úrovních života. Caroline Myssová vytvořila z moudrosti věků systém péče o zdraví pro nové tisíciletí." (Christiane Northurpová, M.D., autorka knihy "Women's Bodies, Women's Wisdom")

380 stran, vazba vázaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2000