Alchymie pro všední den

Alchymie / Autoři » Cherry Gilchrist / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:199,-
dostupnost: 1-6 dnů
Cherry Gilchrist - Alchymie pro všední den Alchymie všedního dne pojednává o změnách v našem vlastním životě. Je oslavou života a jeho mnohoznačnosti, jeho fascinujících detailů, jeho možností tvořivosti a rozvoje. Žádná kniha samozřejmě nemůže udělat práci za vás a žádná kniha nikdy neobsahuje úplný klíč k transformaci. Tou kouzelnou ingediencí jste vy sami, vaše já.

V této knize nenajdete návod, jak si zřídit tradiční alchymistickou laboratoř. Nenajdete zde přístup, který vám umožní využívat vlastní zkušenosti jako materiál, na němž lze stavět. Jste alchymisty v laboratoři vlastního života. Někdy to bude znamenat pohlédnout plně ven do světa, pozorovat každodenní život a plně se ho účastnit. Jindy naopak jít hluboko do sebe a opustit všechny normální vazby vašeho probouzejícího se já.

S touto knihou lze pracovat třemi způsoby:

- Jako s kurzem pro samouky s využitím daných cvičení - ideálně by tato práce měla probíhat ve skupině.
- Jako s doplňkem k tradičním technikám, kterými se již zabýváte - k meditaci, léčitelství či věštění - cvičení a poznatky obohatí práci, kterou již děláte, a možná vám vnuknou nové přístupy na tomto poli.
- Jako průvodce - postup po emblémech a kapitolách lze brát jako průvodce po jakémkoli typu cesty, počínaje fyzickou cestou až po pouť vlastním životem.

Obsah

Úvod: Ouroboros - spící drak
Rozbíjíme vejce
Pěstujeme zlato
Mytí a vaření - trpělivý alchymista
Do bitvy
Nekonečná dynamika
Létáme vysoko
Tvořivý oheň
Dokonalá květina
Jezte jablka
Rybaření v hlubinách - vize z jiného světa
Spojení světla a tmy
Výroba zlata kdekoli a kdykoli

PŘÍLOHY
Skupinová práce
Emblémy Michaela Maiera
Alchymistická definice

Poděkování

145 stran, vazba brožovaná, formát: 130x208 mm, vydáno 2008