Nežádoucí účinek: SMRT (kniha + DVD)

DVD / Konspirace / Společnost / Zdravotnictví / Zdraví / Autoři » John Virapen

nedostupné
titul je vyprodaný
John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

"Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.

Součástí knihy je DVD se záznamem vystoupení Johna Virapena na mezinárodní konferenci AZK v roce 2009 s českými titulky. DVD je samostatně neprodejné.

Po třech letech stálých nemocí se John Virapen téměř úplně zotavil. Nebyl na veřejnosti během těch tří let, ale teď začal znovu. Přednáší a píše knihy, abyste se dozvěděli více o jeho myšlení a nových teoriích, jak se léčit a uzdravit pomocí přírody, bez pomoci zdraví škodlivé chemie, kterou nám nutí Big Pharma ve formě různých pilulek...

Farmaceutický průmysl (v anglicky hovořících zemích nazývaný "Big Pharma") kontroluje mnohé stránky našeho života a vytváří ve světě "kult medicíny". Hrozná věc je, že intriky jsou hluboko zakořeněné v politice a projevují se ve lžích, skandálech a korupci. Mnoho lidí zodpovědných za kontrolu se v první řadě zaměřuje na peníze místo toho, aby měli na mysli zdraví a blaho svých zákazníků. Díky důmyslným marketingovým praktikám se však všechno zdá být v pořádku a každý se v boji o své zdraví snaží získat nejnovější léky.

Víte, že:
  • farmaceutické firmy každoročně vynaloží víc než 35 tisíc eur na jednoho lékaře jen s tím cílem, aby předepisoval jejich výrobky?
  • přes 75 procent předních vědců z oblasti medicíny je "financováno" farmaceutickými firmami?
  • při schvalování některých léčiv a jejich zavádění na trh sehrává významnou úlohu korupce?
  • farmaceutické firmy si vymýšlejí onemocnění, jen aby zvýšily svůj obrat a podíl na trhu?
  • farmaceutické firmy se čím dál tím víc zaměřují na děti?

256 stran, vazba brožovaná, formát: 195x130 mm, vydáno 2014