Muž, který chtěl být bohatý

Beletrie / Pozitivní myšlení / Psychologie / Autoři » Mark Fisher / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:189,-
dostupnost: 1-6 dnů
Mark Fisher - Muž, který chtěl být bohatý V čem spočívá tajemství bohatého a moudrého života? Proč někteří lidé dosáhnou naplnění svých nejsmělejších cílů a nejniternějších tužeb snáze než jiní? Je tomu snad proto, že více pracují nebo že se více snaží? Jsou snad inteligentnější? Nebo je třeba tajemství úspěšných lidí hledat jinde?

Příběh mladého muže, jenž se seznámí se starým podivínským výstředním milionářem, který jej zasvětí do tajů lidské psychiky a ukáže mu skryté možnosti dřímající v jeho mysli a podvědomí, obletěl doslova celý svět. Knížka byla od svého prvního vydání přeložena do bezmála čtyřiceti jazyků a dnes patří mezi klasická díla s tematikou pozitivního myšlení, duchovního rozvoje, osobnostního růstu a motivace.

Ohlasy na knihu:

"Hlavní poselství příběhu je pochopení, že všechny události našeho života jsou jen zrcadlovým obrazem našich myšlenek. At’ už prahnete po milionech nebo toužíte po bohatství duchovním, vždy musíte pátrat uvnitř sebe a Mark Fisher ukazuje, jak začít." (Robin Sharma, autor knihy Mnich, který prodal své ferrari)

128 stran, vazba pevná, formát: 195x125 mm, vydáno 2009