2012 a léta nadcházející - Budíček lidstva

Channeling / Mayové, rok 2012 / Nakladatelství » Práh / Transformace společnosti / Autoři » Diana Cooper

nedostupné
titul je vyprodaný
Svět míří do nového Zlatého věku

Diana Cooper - 2012 - Budíček lidstva Světoznámá duchovní učitelka Diana Cooperová tvrdí: Lidstvo stojí na prahu nového věku. Tento osvícený věk charakterizuje vysoký duchovně-spirituální energetický potenciál. Diana Cooperová nám otevírá oči: Nastane jedinečná šance k revoluční změně vědomí a k životu v souznění s božským plánem evoluce.

Kniha obsahuje mnoho praktických cvičení a poselství z duchovního světa.

PŘEDPOVĚĎ PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

Tyto země uhnízděné v srdci Evropy byly po celá staletí vystaveny útlaku ze strany okolních států. Bylo to způsobeno malým sebevědomím i strachem ze sebevyjádření, které je zakotveno v kolektivním vědomí. To však skončí díky otevření vesmírného portálu u pobřeží Marseille, který na tyto země bude mít obrovský vliv.

Vliv bude mít rovněž rozšíření portálu v Lurdech, neboť Božská energie Matky Marie a její léčivé světlo zahalí obě země do lásky a míru. V České republice jsou zalesněné pohraniční hory, v nichž pramení velké řeky, a na Slovensku vysoké hory pokryté sněhem pomáhaly udržet energii na co nejvyšším stupni. Jakmile bude tát zimní sníh, způsobí záplavy, které konečně obě země očistí od veškeré negativní karmy.
206 stran, vazba brožovaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2010

Související článek na Gnosis: 2012 a léta nadcházející