Jak si správně přát

Nakladatelství » ANAG / Pozitivní myšlení / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů / Pierre Franckh

cena:199,-
dostupnost: 1-6 dnů
7 pravidel, jak uskutečnit své sny

Franckh Pierre - Jak si správně přát Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že každý může získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat.

Autor mimo jiné vysvětluje: jak má člověk svá přání správně formulovat, jak očekávání negativních věcí působí proti naplnění vědomých přání, jak se vyhnout různým léčkám.

Krok za krokem nacvičujeme úspěšné přání a s každým splněným přáním roste naše důvěra ve vlastní schopnosti a možnosti. Tato kniha - obohacená mnoha příklady ze života Pierra Franckha - nám nabízí cesta, jak změnit náš život, protože ovládnutím umění jak si správně přát získáme pravý klíč k vytvoření šťastného a harmonického života.
Věnování autorů

Tuto knihu věnujeme všem lidem usilujícím o vědění a poznání. Lidem, kteří mají vůli udělat ze svého života to nejlepší. Přejeme jim štěstí, vhled, hojnost a autentický, sebeurčující život.
160 stran, vazba vázaná, formát: 170x110 mm, vydáno 2008