Tajemství delfínů

Člověk a příroda / Nakladatelství » Pragma / Autoři » Bobbie Sandozová / Delfíni

nedostupné
titul je vyprodaný
... a jejich radostný život

Bobbie Sandoz - Tajemství delfínů Co uslyšíte, budete-li naslouchat delfínům? Je jejich poselství inteligentní, duchovní nebo moudré? A co se můžeme od těchto fascinujících tvorů naučit? V posledních deseti letech měla Bobbie Sandozová to štěstí, že se přátelila s hejnem volně žijících delfínů, kteří jí kromě jiného poskytli i odpovědi na tyto otázky. Když se s nimi Bobbie poprvé seznámila, překvapilo jí, nakolik jsou vědomí a citliví. Později si začala uvědomovat, jakým způsobem komunikují a ukazují vlastnosti spojené s "vyšším já". Pak jí delfíni poskytli řadu ponaučení, které by měli lidé používat k realizaci svých snů. Když Bobbie tyto nástroje vyzkoušela, nahlédla do hlubin delfíní moudrosti a autentičnosti jejich radosti.
Ohlasy na knihu:

"Bobbie se podařilo pochopit kouzlo delfínů a přenést porozumění jejich radostného života k léčbě lidí." (Dr. John Grey, autor knihy 'Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše')

"Bobbie Sandoz vrhá duchovní světlo na podmořský svět. Lidstvo se toho má od delfínů hodně co učit. Lze jen doufat, že se k nim jednoho dne budeme chovat stejně citlivě, jako se oni chovají k nám." (Marianne Williamson, autorka knihy 'A Return to Love')

"Ponaučení skrývající se v této milé a fscinující knize by měla podstatně zvýšit lidské ocenění divů delfíního života." (Robbin Barstow a Donald Sineti, spoluzakladatelé Catacean Society International)
255 stran, vazba vázaná, formát: 215x140 mm, vydáno 2002