Osud, sloboda a duša

Karty, tarot / Nakladatelství » Synergie / Věštění / Autoři » Aleister Crowley / Autoři » Angeles Arrienová

cena:209,-
dostupnost: skladem
Aký je zmysel života?

Osho - Osud, sloboda a duša Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život nejaký zvláštny zmysel alebo cieľ? Toto sú jedny z najpodstatnejších otázok v živote človeka a nájsť na ne pravdivú odpoveď nie je jednoduché. Väčšinu života strávime v zajatí túžob a predstáv, ktoré skresľujú naše vnímanie reality a naše hodnoty. Dostať sa za túto ilúziu reality, uvidieť skutočnú podstatu života a pomôcť ostatným, aby ju pochopili, si vyžaduje duchovne vysoko vyspelú osobnosť, akou bol indický mystik Osho.

V knihe Osud, sloboda a duša sa čitateľ dozvie, ako nájsť pravú podstatu duše, vrátiť sa k slobode a ako chápať svoj osud a karmu.

Oshove diela sú autentickým prepisom jeho prednášok, Osho nevytvoril žiadne náboženstvo, dokonca tvrdil, že to, čo hovorí, neskôr poprie, aby ľudí poplietol a aby nikto na jeho názoroch nedokázal postaviť žiadnu ideológiu. Aj napriek tomu ho mnohí považujú za jedného z najosvietenejších a najmúdrejších ľudí od čias Krista či Budhu.

152 stran, vazba brožovaná, formát: 207×145 mm, vydáno 2014