Člověk budoucnosti 1

Transformace společnosti / Transformace vědomí / Autoři » S. N. Lazarev / Duchovní cesta / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:269,-
dostupnost: 1-6 dnů
První krok do budoucnosti

S. N. Lazarev - Člověk budoucnosti 1 Dvanáct knih edice Diagnostika karmy jsou převážně věnovány tepretickým otázkám. V nové edici Člověk budoucnosti budou vysvětlena témata výzkumu, která je možné použít v praxi. Jak můžeme změnit svůj charakter, jak správně vychovávat děti, jak se správně připravit na novou budoucnost - to vše bude popsáno v knihách nové edice. Knihy budou obsahovat praktické rady, zkušenosti, skutečné příběhy a odpovědi na otázky čtenářů.

Výsledky mého výzkumu v oblasti bioenergetiky jsou podmíněny mým třicetiletým bádáním v této oblasti, pochopením světa z filozofického hlediska a také přesvědčivým potvrzením základních filozofických a teoretických předpokladů v mé praktické práci.

V současné době čelí lidstvo vážným problémům a na tom, zda je dokáže vyřešit či nikoliv, závisí naše budoucnost. Má se zato, že hlavní problémy jsou způsobeny ekologickými problémy, hrozbou jaderné války a desítkami dalších vnějších příčin. Ve skutečnosti však hlavní příčina neutěšené situace spočívá v samotném člověku. Abychom mohli změnit svět, musíme nejprve změnit sami sebe. Změnit sám sebe je mnohem složitější než okolní svět. Cesty, které nám nabízí současní filozofové a učitelé jsou v lepším případě pokusem přehodnotit získané znalosti, zatímco hlavní úsilí je potřeba zaměřit na pochopení světa a hledání cest pro seberozvíjení. Výzkum, kterým se zabývám, má za cíl v prvé řadě pochopit, kdo je člověk, co je to vědomí, podvědomí a Vesmír.
"Nedělejte si starosti o zítřek... Každý den má dost vlastního trápení.“ (Matouš 6,34)
Obsah

Jaký je vlastně člověk budoucnosti?
Království nebeské
Mystika
Letadlo
Singapur
Setkání v Togliatti
Konzultace
Rybaření
Dotek pravdy
Jidášova tragédie
Telefonické rozhovory
První krok
268 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2015