Meditace (kniha + CD)

CD / Nakladatelství » Metafora / Relaxace / Dostupnost: 1-6 dnů / Brian L. Weiss

cena:249,-
dostupnost: 1-6 dnů
Dosažení vnitřního míru, lásky a radosti / Součástí knihy je CD s meditační nahrávkou

Brian L. Weiss - Meditace Zdá se vám, že váš život je jeden veliký kolotoč potíží, ze kterého nemůžete vystoupit? Máte z toho deprese nebo zdravotní problémy? Nejvyšší čas s tím něco dělat. "Naše duše disponují možnostmi daleko přesahujícími hranice času a prostoru," píše dr. Weiss.

Využijme toho. Naučme se meditovat. Práce s přiloženou nahrávkou se opravdu vyplatí. Vyřešíte osobní konflikty a vylepšíte složité vztahy. Dopomůžete tělu i mysli k uzdravení. Nastoupíte cestu duchovního růstu a rozvoje.

Meditace je cestou, která nás vede do vlastního nitra, k našemu vyššímu já a k vesmírné moudrosti. A to nejsou jen nějaké vzletné řeči. Praktické účinky jsou jasně patrné a prokázaly je i studie předních univerzit. Meditací lze například snížit krevní tlak, posílit imunitní systém, podpořit hojení a zmírnit stres. Mnozí klienti dr. Weisse také zvítězili nad nespavostí, úzkostnými stavy, fobiemi a různými chorobami nebo dokázali vyřešit problémy s nadváhou. A všichni se začali cítit lépe a optimističtěji.
Obsah

KAPITOLA 1: Štěstí tkví v přítomnosti - Meditace k překonání konfliktů
KAPITOLA 2: Nasměrování vnitřního světla - Meditace k uzdravení těla i mysli
KAPITOLA 3: Brána k věčnému rozměru - Meditace jako počátek duchovního rozvoje
KAPITOLA 4: Čeká nás něco velkolepého - Meditace k sebepoznání
KAPITOLA 5: Slovo závěrem - Pomoc s meditací


Meditační CD: Přepis nahrávky
88 stran, vazba pevná, formát: 170x140 mm, vydáno 2014