7 klíčů ke štěstí

Nakladatelství » BETA / Transformace vědomí / Duchovní cesta / Šťastný život / Deepak Chopra

nedostupné
titul je vyprodaný
Recept na osvícený život

Deepak Chopra - 7 klíčů ke štěstí Štěstí a radost je něco, co by si přál prožívat každý. Avšak způsob, jak štěstí najít nebo si ho zasloužit, zůstává záhadou. Ještě větší záhadou je pak princip trvalého štěstí, které nás může provázet celý život. Autor mnoha bestsellerů Deepak Chopra v knize 7 klíčů ke štěstí odhaluje sedm způsobů, jak docílit skutečného štěstí a radosti i v nejtěžších dobách.

Chopra tvrdí, že získávání a šíření štěstí je náplní života. V kontextu dnešního světa se však tento cíl zdá jako velmi vzdálený a těžce dostupný. Ve společnosti panuje obecné přesvědčení, že štěstí přichází s dosaženým úspěchem, bohatstvím a dobrými vztahy. Autor knihy však říká opak: úspěch v životě je vedlejším produktem štěstí, nikoliv jeho příčinou.

Kniha 7 klíčů ke štěstí sdílí duchovní principy života na základě uvědomování si pocitu svého pravého já. Jednoduché denní cvičení napomůže k odstranění příčin nespokojenosti a navodí vyšší úroveň blaženosti.

Poté, co byly prozkoumány a vyčerpány všechny způsoby, jak dosáhnout skutečného štěstí a radosti, zbývá jediná možnost – cesta vlastního osvícení. Krok za krokem se bude s pomocí této knihy otevírat inspirativní cesta k našemu pravému já, jedinému místu nedotčenému každodenními problémy a nepříjemnostmi. Dozvíme se tajemství plně vědomého života, ve kterém štěstí není závislé na vnějších událostech, ale nosíme si ho stále s sebou. Deepak Chopra k tomu říká: "Všechno, čeho se na světě bojíme a co chceme změnit, lze transformovat díky štěstí. Nejen jednoduché touhy, ale také ty nejhlubší.“
Obsah

Dokonalé štěstí

První klíč:
VNÍMEJTE SVÉ TĚLO

Druhý klíč:
OBJEVTE OPRAVDOVOU SEBEÚCTU

Třetí klíč:
PROČISTĚTE SVŮJ ŽIVOT

Čtvrtý klíč:
NETRVEJTE NA SVÉ PRAVDĚ

Pátý klíč:
ZAMĚŘTE SE NA PŘÍTOMNOST

Šestý klíč:
OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT

Sedmý klíč:
ŽIJTE PRO OSVÍCENÍ

Štěstí vyléčí svět
Poděkování
128 stran, vazba vázaná, formát: 195x125 mm, vydáno 2014