Jsi skvělý!

Nakladatelství » Keltner Publishing / Pozitivní myšlení / O dětech a pro děti / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů / Wayne W. Dyer

cena:247,-
dostupnost: 1-6 dnů
10 způsobů, jak projevit svou jedinečnost / Ilustrace Melanie Siegel

Wayne W. Dyer - Jsi skvělý! Historicky první ze série unikátních motivačních knih pro děti od Dr. Wayne W. Dyera přináší dětem jednoduché poselství - jste jedinečné a silné bytosti a ve vás samých je vše, co potřebujeme k tomu, abyste mohly prožívat šťastný a úspěšný život. S pomocí této knihy mohou rodiče zprostředkovat tyto myšlenky dětem a Wayne Dyer věří, že na to nikdy není příliš brzy.

Úvod

Posledních 35 let jsem psal knihy, které pomáhaly lidem objevit vlastní potenciál, schopnosti a také překonat jakákoliv omezení včetně těch, která máme sami v sobě. Tyto knihy byly určené především dospělým čtenářům, jejich hlavní poselství se však vztahuje na všechny, bez ohledu na věk.

Své myšlenky jsem zpracoval v sérii knížek pro děti tak, aby jim porozuměli i ti nejmenší z nás.Věřím, že nikdy není příliš brzy na to, aby si děti uvědomily svou jedinečnost a vnitřní sílu, zkrátka že v sobě mají vše, co potřebují, aby si vytvořily šťastný a úspěšný život. Považuji rovněž za velmi smysluplné a potřebné zprostředkovávat tyto myšlenky i ještě nenarozenému dítěti.

Co moje paměť sahá, čtu svým dětem dětské knihy. Má nejstarší dcera se narodila v roce 1967 a nejmladší v roce 1989. Nyní mám celkem osm dětí a čtyři vnoučata. Číst jim večer před spaním bylo vždy mojí oblíbenou činností a požehnáním. Přál bych si, aby všechny děti na světě vyrůstaly s vědomím, že jsou opravdu skvělé a mocné bytosti. Každou knížku pro děti jsem psal s tímto jediným záměrem.

Na konec knihy jsem připojil několik stránek, které obsahují obrázky a ilustrace. Když byly moje děti malé, rády si podle obrázků v knížce vymýšlely příběhy. I vaše dítě si zde může odpovědět na otázky a vytvořit svůj vlastní příběh podle obrázků.

Velmi bych si přál, aby všechny děti byly šťastné a uvnitř svého srdce cítily, že jsou skvělé a mohou dosáhnout všeho, co jen budou chtít.

(Wayne W. Dyer)

32 stran, vazba vázaná, formát: 235x205 mm, vydáno 2013

Ukázka z knihy:

Wayne W. Dyer - Jsi skvělý!