Jsi mnohem víc než jen to, co máš!

Nakladatelství » Keltner Publishing / O dětech a pro děti / Dostupnost: 1-6 dnů / Wayne W. Dyer

cena:247,-
dostupnost: 1-6 dnů
Hojnost znamená víc než peníze / Ilustrace Stacy Heller Budnick

Wayne W. Dyer - Jsi mnohem víc než jen to, co máš! Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti.

Kniha se zabývá velmi důležitým tématem vztahu k penězům. Učí děti jak správně porozumět rozdílu mezi tím, co za peníze lze koupit a co nikoliv. Vysvětluje pojmy peníze, hojnost, ale také závist nebo štědrost. Ukazuje, že každý má schopnost tvořit si svůj vlastní život, zároveň má ale také i zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Tato kniha vysvětlí vašim dětem skutečnou hodnotu peněz a pomůže jim získat si k penězům zdravý přístup. Vaše děti se mohou naučit, jak hodnotu peněz nepřeceňovat ale ani nepodceňovat. Dozvědí se také, jak je důležité realizovat své vlastní sny, jak přitom nakládat s penězi, které si vydělají a co se skrývá pod pojmy hojnost a bohatství.

Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.

Slovo autora:

"Vždy jsem psal a učil, že způsob, jakým lidé smýšlejí o penězích, ovlivňuje mnoho dalších oblastí života - jejich záměry, vztahy a také celkový pocit štěstí. Získá-li člověk zdravý postoj k penězům již jako dítě, může to pro něj být velmi prospěšné. A právě proto jsem napsal tuto knihu. Témata, která v ní jsou zařazena, pomohou vašim dětem vytvořit si zdravou představu o penězích. Až s nimi budete tuto knihu číst, věnujete jim nejen svůj čas, ale naučíte je také něčemu, co jim už nikdo nevezme."

32 stran, vazba vázaná, formát: 210x240 mm, vydáno 2013

Ukázka z knihy:

Wayne W. Dyer - Jsi mnohem víc než jen to, co máš!