Skrytá tajemství vody

Nakladatelství » Pragma / Na pomezí vědy / Voda / Masaru Emoto

nedostupné
titul je vyprodaný
Masaru Emoto - Skrytá tajemství vody Tato kniha disponuje potenciálem, kterým může zásadně změnit váš pohled na svět. Použitím vysokorychlostní fotografie dr. Masaru Emoto objevil, že krystaly, které vznikají ve zmrzlé vodě, vykazují změny, jestliže na ně působí specifickými, soustředěnými myšlenkami. Zjistil, že krystaly v čisté pramenité vodě a ve vodě, která byla vystavena láskyplným slovům, odhalují nádherné, úplné a pestrobarevným vločkám podobné obrazce. Zatímco krystaly ve znečištěné vodě či vodě vystavené negativním myšlenkám vytvářejí neúplné, asymetrické obrazce nevýrazných barev. Díky objevům tohoto výzkumu se vytváří nové povědomí o tom, jak můžeme pozitivně ovlivňovat Zemi a své osobní zdraví.
Ohlasy na knihu

"Skrytá tajemství vody jsou skvělá. Díky svým geniálním fotografiím a vynikajícím odborným dovednostem dal Dr. Masaru Emoto vzniknout knize, která je vskutku mystickým pokladem. Jeho přispění k výzkumu spirituálního vědomí je mistrovské." (Caroline M. Myssová)

"Stejně jako v případě Galilea, Newtona a Einsteina nám jasná vize Dr. Emota pomáhá odlišně nazírat sebe sama a náš vesmír. Věda a duch se spojují a toto spojení přináší hluboký a nepopíratelný kvantový skok ve způsobu, jakým vnímáme náš svět, jak můžeme znovu nabýt svého zdraví a vytvořit mír." (Marcus Laux, ND, vydavatel Naturally Well Today)

Práce s vodou Dr. Emota nádherně ilustruje léčivou moc lásky a vděčnosti. Tyto stavební kameny uznání podporují zdraví našeho těla, mysli, srdce a duše. Skrytá tajemství vody jsou tím nejcennějším přispěním k vytváření pozitivní budoucnosti pro náš svět." (Noelle C. Nelson, Ph.D.)
Obsah

Úvod
Předmluva

KAPITOLA PRVNÍ - Z čeho je stvořen vesmír?
KAPITOLA DRUHÁ - Brána do jiného světa
KAPITOLA TŘETÍ - Vše je tvořeno vědomím
KAPITOLA ČTVRTÁ - Svět se změní za pouhý okamžik
KAPITOLA PÁTÁ - Úsměv, který naplňuje svět

Závěr
192 stran, vazba brožovaná, formát: 190x120 mm, vydáno 2013