Co vám doktoři neřeknou

Nakladatelství » Eko-konzult / Zdravá výživa / Zdraví / Autoři » Helmut Wandmaker / Syrová strava / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:179,-
dostupnost: 1-6 dnů
Chceš být zdravý? Zapomeň na vaření!

Helmut Wandmaker - Co vám doktoři neřeknou Na světě existuje pouze jediná příčina veškerého utrpení a to je zpronevěření se lidstva syrové stravě. Vývojem jsme uzpůsobeni syrové stravě. Člověk je jediným živým tvorem na této Zemi, který si potravu vaří a odvykl si od syrové, dále pije mléko a užívá léky. Budeš se těšit nesmírně pevnému zdraví, oprostíš-li se od nesprávného způsobu výživy. 99,9 procent nemocí souvisí s nesprávným způsobem života. Odměnou však bude zdraví. Budeš se cítit o dvacet let mladší. Kalendářní věk již nebude rozhodovat. Rozhlédni se kolem sebe a uvidíš čtyřicetileté starce a sedmdesátileté mladíky.

"Miliony let vývoje člověka formovaly syrovou stravou a přizpůsobily jej k syrovým molekulám. Jeho geny se navzdory kuchařskému umění sotva změnily... Teprve oheň a hrnec na vaření hluboce změnily původní vyživovací látky. Důsledky jsou degenerace a choroby, jak je drasticky znázorňuje uvedený obrázek. Marode, chceš-li se uzdravit a zůstat zdravým, existuje jediná volba: Vrať se k syrové stravě. Nejdříve však své tělo několika dny hladovky (půstu) úplně detoxikuj.

Pro tuto přírodní stravu platí jednoduché pravidlo: "Jez potravu, která ti chutná nejvíce, nejpříjemněji voní a tvé oči okouzluje ve stavu čerstvém i syrovém." Na této jednoduché poučce závisí 90 % tvé vitality, nervové oblasti a energie! Tvými stálými průvodci by měly být: čerstvý vzduch ve dne v noci, sluneční svit, čistá voda, řádný pohyb, klid a spánek!"

Helmut Wandmaker - Co vám doktoři neřeknou (obrázek z knihy)

166 stran, vazba brožovaná, 205x145 mm, vydáno 2006, dotisk 2013