Světelný Matrix / Z lásky k Prameni

Nakladatelství » ANCH BOOKS / Transformace vědomí / Autoři » Wolfgang Kremling / Duchovní cesta / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:309,-
dostupnost: 1-6 dnů
Jak se spojit s Pramenem / Obrácení Lucifera

Wolfgang Kremling - Světelný Matrix LUCIFER! Síla, energie, či bytost? Čert, Satan, nebo Ďábel? Anebo snad Jitřenka čili Venuše, Prometheus, či Světlonoš? Většina z těchto jmen v nás po staletí vzbuzuje strach, zvědavost, naskakuje nám z nich husí kůže, ba možná probouzejí i neodolatelnou přitažlivost. Psali o něm mnozí, avšak mluvil s ním asi pouze doktor Faust v Goethově geniálním a nesmrtelném díle.

Novinářka Dorothea May a jasnovidný Wolfgang Kremling, v roli zprostředkujícího média mezi-světů, přemohli vlastní předsudky i bázeň a obávanému Pánu temnot položili 220 provokujících otázek.

Wolfgang Kremling - Z lásky k Prameni V dialogu odhaluje Lucifer svoji novou, a přece archaickou tvář - vystupuje jako pomocná ruka hlavního Architekta, jež stmeluje, ochraňuje a jistí strukturu našeho pozemského systému!

Na začátku 3. tisíciletí (znovu)odhaluje lidstvu dávno zapomenuté obrazy, zapsané v jádře našich buněk i hluboce v našich srdcích, o cestě zpět, domů, do božské Jednoty, - ta vede přes něho! Lucifer není protivníkem Boha, jak to máme zakódované v podvědomí, ale je spoluhráčem Stvoření. Světlonoš mluví též o převratných změnách naší doby, rovněž o své největší touze... Avšak... nechte se překvapit!

Text druhé knihy autor přetlumočil z božského Zdroje. Nastiňuje v ní strukturu, Matrix, jenž se vytvořil, když jsme světelné Zřídlo opustili a "klouzali" se dolů, do "těžkých" frekvencí husté hmoty.

Cvičení a návody v této části knihy vám pomohou vstupovat do světelného Matrixu, nahlížet do vesmírné paměti - ÁKÁŠI, a pochopit smysl i úkoly vašeho života.

216 stran, vazba vázaná, formát: 210x150 mm, vydáno 2013