Energetická rovnováha organizmu

Nakladatelství » Eugenika / Zdraví / Detoxikace / Dostupnost: 1-6 dnů / Gennadij Malachov

cena:358,-
dostupnost: 1-6 dnů
Vzájemné působení tří energií a krve / Dvanáct hlavních energetických kanálů / Psychická aktivita a zdravotní stav / Taoistický systém cviků / 61 ovocných a zeleninových šťáv / Zásady při užívání šťáv

Gennadij Malachov - Energetická rovnováha organizmu Kniha pojednává o způsobech obnovení energetické rovnováhy organismu pomocí přirozených prostředků. Autor vychází ze staré čínské školy. Vysvětluje, jak funguje mechanismus bioenergetické soustavy lidského organismu. Základním pojmem je čchi - kosmická síla či energie nacházející se v celém vesmíru. Energetická rovnováha každého člověka je nejvíce závislá na vlivu energetických polí sluneční soustavy a zemského povrchu. Člověk může tyto energie ovládat tak, že se řídí biorytmy a vědomě si vybírá místo svého bydliště či pracoviště. Najdete zde mnoho praktických pokynů a rad: recepty na očistu organismu, cvičení a meditace, a též ilustrační příklady ze života.

"Jediný způsob efektivního léčení nemocí spočívá ve zvyšování energetického potenciálu a obnovení energetické rovnováhy organismu nemocného." (Staročínská moudrost)

Obsah:

Předmluva
Úvod

KAPITOLA PRVNÍ
Bioenergetika lidského organizmu podle tradičního čínského učení. Vzájemné působení tří energií a krve v organizmu z hlediska léčebných a ozdravných procesů. Lidské tělo a jeho tři energetická pole nazývaná tan tchien. Dvanáct hlavních energetických kanálů.

KAPITOLA DRUHÁ
Moderní vysvětlení podstaty bioenergetiky. Energetický kanál jako zařízení na urychlování elektronů. Umístění center energetických polí v těle člověka.

KAPITOLA TŘETÍ
Prostředky k obnovení energetické rovnováhy organizmu. Užívání biopřípravků Tian shi.

KAPITOLA ČTVRTÁ
Praktické rady pro obnovení a upevnění energetického systému organizmu. Představitelé moderní bioenergetiky a jejich rady a doporučení pro zdraví člověka. Ásana jóga. Taoistický systém cviků. Gymnastika zabývající se dvěma ozdravnými systémy zaměřenými na regeneraci svalů i šlach a na očistu a promývání kostní dřeně.
Ásana jóga a cvičení Pozdrav Slunci
Cviky pro zdraví - taoistický systém
Cvičení Návrat do mladých let
Cvičení Růst životní síly
Cvičení Monáda
Cvičení Ptačí rozlet
Cvičení Želva pod krunýřem
Cvičení Dračí koupel
Cvičení Žabka ve vodě
Cvičení Zemské prstence
Cvičení Pták Fénix s otevřenými křídly
Cvičení Návrat do dětství
První řada cvičení
Druhá řada cvičení
Třetí řada cvičení
Očista kostní dřeně a mozku

KAPITOLA PÁTÁ
Správné trávení - důležitý předpoklad pevného zdraví.

KAPITOLA ŠESTÁ
61 ovocných a zeleninových šťáv. Směsi šťáv na pročištění organizmu a doplnění nezbytných prvků. Zásady při užívání šťáv.

KAPITOLA SEDMÁ
Z čeho se skládá psychická aktivita a jak působí na zdravotní stav. Charakter člověka a jeho vliv na zdraví. Metodika práce s vědomím. Duchovní a psychické zdraví. Obnovení a upevnění struktur životního pole a funkcí orgánů v těle.
Duchovní zdraví
Obnovení životního pole
Metoda ozdravení silou myšlenky

KAPITOLA OSMÁ
Jak správně užívat biopřípravky Tian shi
Kurzy na posílení organizmu
Kurz na posílení organizmu
Kurz na posílení a regeneraci organizmu s biopřípravky Tian shi

ZÁVĚR - léčebný mechanizmus pohlavního spojení

328 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2007