Sára, kniha první

Beletrie / Nakladatelství » Synergie / O dětech a pro děti / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů / Esther & Jerry Hicks

cena:199,-
dostupnost: 1-6 dnů
O věčném přátelsví dvou blízkých duší

Esther a Jerry Hicks - Sára, kniha první Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má. Jako čtenáři si uvědomíte, že je to mnohem víc než dětská knížka.

Je to návod, jak získat radost a štěstí, které jsou naším vrozeným právem. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás. Kdybyste si měli v životě koupit jen jednu knihu, ať je to právě tato (je pro všechny věkové kategorie). Nebudete litovat!
"Sářin příběh si přečetla celá má rodina a všechny nás to změnilo. Asi nejvíc zapůsobil na mého manžela. Prohlásil dokonce, že ho ovlivnil tak silně, že se teď dívá na život novýma očima. Je to jako být celý život krátkozraký a pak konečně dostat brýle. Všechno se rázem vyjasní. Tuto knihu, která dokáže měnit životy, zkrátka nemůžu dost vynachválit. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás. Kdybyste si měli v životě koupit jen jednu knihu, ať je to právě tato (je pro všechny věkové kategorie). Nebudte litovat!" (Denise Tarsitano, The Rising Star Series)
186 stran, vazba vázaná, formát: 170x120 mm, vydáno 2010