Duchovní antidepresivum

Transformace vědomí / Zdraví / Autoři » Gabriela Čanigová / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:160,-
dostupnost: 1-6 dnů
aneb Jak nezobat pilule a být v pohodě

Gabriela Čanigová - Duchovní antidepresivum Je neskutečně krásné sledovat, jak se vám bude měnit život i úhel pohledu na celý svět. To se stane ve chvíli, kdy se začnete dívat kolem sebe s čistou pozitivní energií, radostí a láskou. Mnohdy je třeba nechat odejít to, co již v našem životě nemá sílu ani hodnotu. Tím, že se rozhodnete být šťastní a plní lásky, dovolíte univerzu, aby vám nabídlo nové možnosti, nové perspektivy. Pokud něco nefunguje, blokuje vás to, omezuje, jste z toho smutní, traumatizovaní či dokonce nešťastní, rozhodněte se pro změnu. A aby mohlo přijít něco nového, musí to staré a nefunkční z vašeho života odejít. Staňte se šťastnými a veselými. Máte svobodnou volbu. Rozhodnutí je jen na vás. Pokud se rozhodnete jít touto překvapující a naplňující cestou, duchovní cestou, stane se tato kniha, prvotina léčitelky lidských duší Gabriely Čanigové, vaším průvodcem i pomocníkem. Nechte do svého života vstoupit Světlo a Lásku.
Z úvodu

Mým záměrem je, abyste se s touto knihou dobře bavili, aby se vám dobře četla. A hlavně aby vám byla kamarádkou ve chvílích, kdy se budete cítit zle... třeba když vás bude něco bolet nebo vás navštíví kamarádka "depka" či když se nebudete mít vůbec rádi. Jste připraveni?

Chtěla bych předem upozornit všechny vysoce zasvěcené, ale také puntičkáře a "rejpaly", že se budu snažit psát tuto knihu slovem blízkým všem. Nebudu psát nic tak, aby to nebylo snadno pochopitelné. Takových knih je mnoho. Možná to bude znít jednoduše, ale doufám, že právě pro tuto jednoduchost vyjadřování bude kniha čitelná a blízká všem méně zasvěceným i zcela nezasvěceným lidičkám.

Přichází čas energetických změn, transformace Matky Země i celého lidstva. Je třeba, abychom se na to všichni připravili. A co musíme udělat? Jak můžeme pomoci Zemi v transformaci? Musíme začít pracovat sami na sobě, abychom žili v Lásce a Jednotě. Dejme se do toho hned teď.

(...)

O čem tato kniha vlastně je? Budeme probírat témata, která jsou součástí našeho života. A jestliže si myslíte, že všechno přináší život sám, bez vašeho přičinění, tak se mýlíte - všechno jsme si naplánovali a vytvořili sami. Jen my jsme zodpovědní za to, jak žijeme. Moc se mi líbí text jedné písničky, kterou jistě znáte: "jaké si to uděláš, takové to máš". Svatá pravda! Pokud se nám totiž něco nelíbí, tak máme spoustu možností a příležitostí to změnit. A pokud ne, tak to jsou jen naše strachy a mnohdy i výmluvy, protože vlastně ani nic měnit nechceme.

Hlavním tématem našeho života je zdraví a zcela určitě láska. Ta asi trápí v určité fázi života každého z nás. Dále probereme hojnost - peníze, vztahy, práci a spoustu dalších. Dotkneme se i duchovna a možností, jak se chránit před negacemi přicházejícími z našeho okolí. Máte se na co těšit, a pokud budete provádět i cvičení, bude se pomalu a jistě měnit i váš pohled na svět a hlavně se bude měnit váš život.
100 stran, vazba vázaná, formát: 170x120 mm, vydáno 2011