Tajuplný život vody

Nakladatelství » Pragma / Na pomezí vědy / Voda / Masaru Emoto

nedostupné
titul je vyprodaný
Masaru Emoto - Tajuplný život vody Malé dobrodružství, na jehož počátku je drobounký krystal vody, se šíří k lidem po celém světě, a vytváří tak vlnu, jež stále sílí a narůstá. Otevírají se srdce a rozlívá se z nich láska, vděčnost a naděje na mír, a tak se otevírá cesta novému dobrodružství.

Od okamžiku svého příchodu na Zem až k nedozírným prostorám, kterými protéká, než se vlije do oceánu, si voda uchovává nabyté zkušenosti a poznání. Ač se vám to může zdát velmi neobvyklé, nese si v sobě svůj příběh stejně, jako my si neseme ten náš. Má také svá tajemství.

Autor knihy nás po naší planetě provádí pozoruhodnou cestou vody, a tak pokračuje ve svém díle, kterým lidstvu odhaluje její život plný tajemství. Ukazuje nám, jak můžeme moudrost vody uplatnit v našich vlastních životech a jak tím, že se naučíme vodu respektovat a vážit si ji, můžeme lépe čelit výzvám, před nimiž stojí jednadvacáté století - a tuto planetu obnovit.

Voda má paměť a v ní uchovává naše myšlenky a modlitby. A protože vy sami jste vodou, pak bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, se vaše modlitby dostanou do všech ostatních koutů světa.
Ohlasy na knihu

"Miluji knihy, které jsou na první pohled neuvěřitelné. Vím, že pokaždé rozšíří obzor mé mysli, probudí mé vědomí a vyjeví mi něco, k čemu jsem se sám z určitého a velmi důležitého důvodu dostal. Takovou knihou je Tajuplný život vody, která komplikované věci zjednodušuje - a jednoduché věci září nádhernou komplexností. Dílo autora Masaru Emoto je elegantní a úžasné a ve svých důsledcích udivující. Nemohl jsem tuto knihu odložit." (Neale Donald Walsh, autor Hovorů s Bohem)

"Jak ukazují krásné vodní krystalky pana Masaru Emoto, naše myšlenky a slova mají přímý vliv na svět kolem nás. Vyjádřit vodě lásku a respekt je snadné a nese s sebou dalekosáhlé účinky na zdraví naší vody, naší planety a nás samotných." (John Gray, Ph.D., autor knihy Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše)

"Přínos dr. Masaru Emoto do výzkumu spirituálního vědomí je jasně mistrovský." (Caroline Myssová, autorka knihy Anatomie ducha)
219 stran, vazba vázaná, formát: 197x125 mm, vydáno 2012