Poselství Mistrů

Channeling / Nakladatelství » Metafora / Posmrtná existence / Reinkarnace / Duchovní cesta / Dostupnost: 1-6 dnů / Brian L. Weiss

cena:199,-
dostupnost: 1-6 dnů
Učení duchovních Mistrů, hlas lásky volající přes propast světů

Brian L. Weiss - Poselství Mistrů Zatímco ve svých předešlých knihách se dr. Weiss zabýval spíš vlivem minulých životů na současné, případně budoucí životy lidí, v tomto díle se zaměřil na nadčasové, blahodárné a vpravdě božské působení netělesných bytostí, jež jsou zasvěceným známé coby Mistři. Tito moudří duchovní průvodci bdí nad našimi osudy a je jen na každém z nás, zda se rozhodne jejich velkorysé nabídky využít. Pro každičkého člověka na této planetě má totiž duchovní svět přichystáno nekonečné množství všemocné síly, jíž se v tomto vesmíru nic nevyrovná. Ta síla má jméno láska... O tom, že se nejedná o žádné naivní pohádky, svědčí kromě nesporné vědecké prestiže autora také množství autentických výpovědí osob, které se jeho regresní terapii podrobily. Kniha proto obsahuje skutečná, přesná a doslovná poselství duchovních Mistrů, která byla při sezeních s klienty zaznamenána.

Doplňují ji texty meditačních technik, které čtenář může s úspěchem vyzkoušet sám na sobě a otevřít si tak cestu ke zdroji nekonečné jednoty a síly.
"Brian Weiss je sice psychiatr, ale zároveň je to i kouzelník, který nám otevírá oči a rozhrnuje před námi závoje, za nimiž můžeme spatřit lidskou duši v celé její božské kráse."
(Joan Borysenko, známá americká autorka knih o léčbě těla působením mysli)
Ukázka:

Matka, jejímuž synovi je dnes přes dvacet, mi vyprávěla o jeho divném chování v době, kdy mu byly tři roky. Tenkrát jim zemřel pes a ona ho s ním nechala o samotě a odešla do vedlejší místnosti, aby se s veterinářem domluvila, co s jeho tělem.

Pohled, který se jí po návratu do pokoje naskytl, ji šokoval.

"Vešla jsem to místnosti a vidím, že celého psa zabalil. Nohy mu zafačoval a pomazal je máslem... Taky celou hlavu a ocas... prostě ho celého ofačoval a pomatlal máslem - mrtvého psa. Vykřikla jsem: "Proboha, co to děláš?"
Syn mi odpověděl: "Víš, maminko, chtěl bych, aby zajel do nebe rychleji."
"Hned mě napadlo," pokračovala, "že něco podobného musel vidět v nějakém seriálu...

Pak jsem se o téhle příhodě o několik let později zmínila přítelkyni. Bylo to v době, kdy jsem o minulých životech nic nevěděla. Přítelkyně nad šálkem čaje jen tak prohodila: "No jo, musel to být kdysi Egypťan... Ti takhle své psy pochovávali..."
262 stran, vazba flexi, formát: 206x128 mm, vydáno 2012 (třetí vydání)