Přirozená živá strava

Kuchařky / Nakladatelství » IFP Publishing / Zdravá výživa / Autoři » Věra Talandová / Syrová strava / Vegetariánství

nedostupné
titul je vyprodaný
Příprava přirozených jídel / Zdravá strava plná enzymů a vitamínů / 119 receptů

Věra Talandová - Přirozená živá strava Existuje spousta výživových směrů a všechny jsou vymyšlené lidmi. Některé jsou tak složité, až jsou nepřirozené. Některé vycházejí ze staletých i tisíciletých zkušeností. Mohou být dobré, ale pořád jsou to umělé systémy. Člověk se musí rozhodnout svým srdcem, co je mu nejbližší. Autorce připadá nejpřirozenější jíst takové potraviny, které nám nabízí přímo Příroda - neupravované vařením, pečením, smažením, pasterizací, konzervací, rafinací, či ošetřením dalšími chemikáliemi.

Každý si rozhodujeme, jak budeme žít a jak se budeme stravovat. Věra Talandová prožila spoustu času v životních stylech, které devastují tělo i planetu Zemi. Před pár lety nalezla svému srdci blízký životní styl, který umožní tělu vyčistit se, regenerovat a ozdravit. Také je šetrný ke zdrojům Země. Je to přirozená živá strava. Lze ji nazývat stravou sluneční, protože se v ní snoubí energie země s energií slunce.

Jsme rádi, že neustále přibývá těch, kteří si stále více uvědomují význam živé přirozené stravy pro své zdraví a pro život vůbec. Na druhé straně je ještě dost lidí, kteří vnímají pojem "živá strava" jako něco nepřirozeného a okrajového. Kéž i oni mohou vnímat kouzlo již dávno poznaného, totiž, že jednoduchý a přirozený způsob úpravy toho, co jíme, nemusí být vůbec nudný a fádní. A kéž je Vám všem k tomu nápomocna i tato milá kniha plná receptů a nápadů.

108 stran, vazba vázaná, formát: 242x173 mm, vydáno 2012