Iluze

Beletrie / Nakladatelství » Synergie / Skladem / Richard Bach

cena:217,-
dostupnost: 7-14 dnů
Richard Bach - Iluze Kniha, která následovala po Jonathanu Livingstonovi Rackovi, je příběhem mystického dobrodružství dvou letců, kteří se setkali na jednom z polí amerického středozápadu, neboť oba dělají, co skutečně dělat chtějí. Připomíná-li vám to okamžik, ve kterém skončil Racek, může to být pravda, neboť Iluze odrážejí, co se odehrávalo v autorově hlavě od mimořádného úspěchu Racka, jenž změnil jeho život.

Pro Bacha nebyl Jonathan fikcí.

"Myšlenky, ukryté za slovy, jsou jednoduché a mají platnost i v každodenním životě: zjisti, co chceš dělat ze všeho nejvíc; dělej to, ať už je to cokoli; a měj tak záruku, že tvůj život bude velmi těžký a velmi šťastný."

Iluze jsou příběhem o společníkovi. "Co kdyby se objevil někdo, kdo by mě mohl naučit, jak to v mém světě chodí a jak do něj mohu zasahovat."

"Jsme hraví, bavící se tvorové, vydry vesmíru. Nemůžeme zemřít, nemůžeme se zranit o nic víc, než se mohou zranit iluze na plátně. Ale můžeme věřit, že jsme zranění, do těch nejbolestivějších detailů, do jakých chceme. Můžeme věřit, že jsme oběti, zabíjené a zabíjející, zmítané štěstím a smůlou."

152 stran, vazba vázaná, formát: 175x125 mm, vydáno 1996

Související článek na Gnosis: Knihy Richarda Bacha učí žít, učí prožívat...